Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proste pytanie, bez smiacia się :) Prawie 40lvl, duża znajomość "internetów" i SM, up to date z trendami (syn lvl 10 jako świetne źródło update'u), ex pro gamer, zawodowo it (głównie profilowanie i architektura), w #!$%@? durnych pomysłów na codzień. Młody mówi "załóż tiktoka, będziemy razem kręcić inby". Myślę - spoko, gramy razem w dużo multi online, jego kumple mówią do mnie po ksywie, nic gorszego chyba się nie wydarzy.

Konto ma tydzień, ogarniam świetnie edycję a/v więc wjechały do młodego jakieś głupoty i nieźle pyknęło. Zacząłem wrzucać do siebie. Efekt taki, że w 7 dni mam 3k obsow, cztery filmy over 100k, w tym jeden wrzucony 11h temu - 700k, 60k like, 1,2k komentarzy, tysiące share i fav. Te wcześniej mają >200k i stosunkowo do views podobnie reszta.

Pytanie, czy jest to coś ponadprzeciętnego jak twierdzi Młody i warto robić dalej z siebie debila, bo w tym tempie bardzo szybko powinnien się zacząć jakiś zarobek czy temat monetyzacji to jakaś mrzonka? Generalnie tak mi się średnio chce w to bawić dalej, a z drugiej strony może warto?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6341f281ec6158c280dd08ee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9