Wpis z mikrobloga

@Sarmataa: Mi to wygląda jak wybuch bomby termobarycznej z jakimś fosforem. Kula ognia jest bardzo duża , lecą "iskry" które prawdopodobnie miały podpalić pociąg. Ciekawe.
  • Odpowiedz
@Sarmataa są i takie i takie. Jedne skanuja a drugie mają globalna przeslone i widza od razu. Mi w ciężarowce nie pasuje to że ewidentnie widać jak iskry spadają z prawejbstrony i to tak sporo z prawej. Może wiatra ale #!$%@?. Druga sprawa to skoro to cieżarówka to był jeden wybuch. To czemu droga na przęsłach zarwana z dwóch przeciwnych stron?
  • Odpowiedz
@StonogaPL: Jak dla mnie podbiło most od dołu i dlatego zerwał się w wielu miejscach.
Nie wiem tylko czy był to pocisk ATACMS, który wybuchł od spodu czy podłożono tam ładunki.
  • Odpowiedz
@Mpocieszka: Widziałem fotki, ale tam jest znów woda, więc kto wie jak zachowa się powierzchnia w przypadku wybuchu i dużej ilości pary. Na pewno zdjęcie jest nurtujące, tak jak ta dziura, która mogłaby sugerować ATACMS i tłumaczyć zakłócenia kamery.
  • Odpowiedz
@Noiceno: Pytam 3 i ostatni raz jakie masz dowody, aby poprzeć swoje słowa?
Dla takiego eksperta taki dowód nie powinien stanowić problemu.
Proszę o efekt wybuchu z takiej odległości. Czy kamera właśnie tak się zachowa.
Przecież musiałeś obejrzeć tysiące nagrań z wybuchami IED.
  • Odpowiedz
@Sarmataa: stety jesteś po prostu za ... - myślę że jesteś w stanie nawet uwierzyć w teorie spiskowe o płaskiej ziemi.

Nie wiesz nawet jak działają kamery. Już jeden mądrzejszy mirek to wyjaśniał.

Chcesz dowód? sprawdź na schemat fali uderzeniowej, sprawdź zdjęcia i zadaj sobie pytanie jakim #!$%@? wybuch mógł nastąpić pod mostem skoro nic na to nie wskazuje? A tu masz kilka zdjęć, które zaprzeczą Twojej teorii, Oliver Alexander na
  • Odpowiedz