Wpis z mikrobloga

@Rotczajld putin rozgrywa ludzi, którzy podwazali sens pokazywania papierow do kupienia bułek w sklepie i lockdownow ponad rok po wypuszczeniu super zajebistych szczepionek, które według pomyslodawcow powyzszych mialy zakonczyc pandemie? Niezle nasrane w bani.
Jak to jest byc pożytecznym idiota Pfizera, ktory dla ochrony marży wielkiej korpo wszystko bezmyslnie wrzuca do wora "ruska onuca"?
sens pokazywania papierow do kupienia bułek w sklepie


@carvain: o, to chyba przespałem moment jak trzeba było się odbijać paszportem covidowym w spożywczaku

super zajebistych szczepionek, które według pomyslodawcow powyzszych mialy zakonczyc pandemie?


@carvain: no a nie zakończyła?

Niezle nasrane w bani.


@carvain: niewątpliwie, z badania nad szuryzmem to niejeden doktorat powstanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
o, to chyba przespałem moment jak trzeba było się odbijać paszportem covidowym w spożywczaku


@andrej2: u mnie we Wrocławiu choćby we Flying Tiger Copenhagen sprawdzali. Jak mieszkasz na podlasiu czy w innych bieszczadach to być może ciebie to ominelo.

no a nie zakończyła?


@andrej2: no dopóki putin nie rozpoczął działań na Ukrainie to mordercza pandemia przecież dalej szalała i były szykowane kolejne ograniczenia. Swoją drogą putin powinien dostać nagrode nobla