Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki. Mam to szczęście, że trochę podróżuję. Wszystko organizuję w pojedynkę, w dość spontaniczny sposób. Efekt jest taki, że potrafię zaplanować i zrealizować kilkutygodniowy wyjazd w przedziale kosztowym, którego ludzie w zasadzie się nie spodziewają. Zastanawiam się nad próbą monetyzacji moich zrealizowanych pomysłów, a w zasadzie to wycieczek, bo czemu by nie. W końcu jest to moje hobby, które jest popularne. Mam w głowie dwa pomysły:
1) uzewnętrznianie się na youtube - posiadam materiały video z dobrej kamery, drona, gopro, a także sporo zdjęć.
2) tworzenie e-booków w stylu "jak podróżować tanio i efektywnie". Konkretne plany wycieczek wraz z protipami, które bazują na moim doświadczeniu.
Jakie są wasze odczucia? Działać, nie działać? Vlogów, blogów i książek jest generalnie sporo. Większość z nich - według mnie - jest słabej jakości, ale pozycjonowanie się w tak rozwiniętej dziedzinie Internetu jest dzisiaj niezłym wyzwaniem.
#podroze #socialmedia #ebook #podrozujzwykopem #vlog

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634191f85c6979540eeff39a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania działaj ale za granicą, ogarnięci Polacy w Czarnogórze czy Chorwacji nie umieją się opędzić od chętnych na ich wycieczki mimo, że wcale taniej niż miejscowi nie mają. YT to kiepski pomysł na wybicie się, dobry FP i strona do tego robi lepszą robotę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem jak najbardziej dobre pomysły, zacząć od yt a potem promować książkę. Skoro i tak posiadasz drona, GoPro to tym bardziej. Nawet zostanie dla ciebie na przyszłość. Jeśli bo edziesz dobry, i materiały będą ciekawe, to przebijesz się nawet wśród takiej konkurencji.