Wpis z mikrobloga

Testuje wlasnie Polska liste od crystala. Czy tez macie sporo kanalow 720p? Ogolnie to jak narazie jest nawet spoko jezeli chodzi o stabilnosc no ale sporo popularnych kanalow ma kiepska jakosc.
Mam jeszcze dino na testy i tutaj tez podobnie, sporo 720p
#crystal #iptv
  • 15
@Endrjuss: też tak mam ale czy 720p to kiepska jakość? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma co narzekać jak kosztuje 10 zł miesięcznie, moim zdaniem jak na taką cenę to jest całkiem sporo kanałów 1080p
@Dejwi996: nie no to nie wygada az tak zle no ale troche boli. Mam jeszcze upc tv go i tam mam fhd 50fps wiekszosc kanalow :P ale nie ma wiekszosci polsatow czy tvn, canal + itd. Co jeszcze warto potestowac? Cobra, Dreamtv IPTV, Magnum ?
a jeszcze jakies neo tv (piranha) mam. wiecej kanalow fhd ale ze stabilnoscia u mnie slabiej( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Endrjuss: niestety z crystalem/mitvpro/dino tak jest. Mnie też to boli w oczy, ale wszystko wskazuje na to, że zrobienie wszystkich w FHD jest nie do zrobienia. Wniosek prosty — jeśli zależy ci na jakości idź w plusx lub tele. Jeśli przebolejesz, a dodatkowo chcesz wydać mniej, bierz chińczyka
@Endrjuss: mi zależało na stabilności mniej na jakości bo nie mam jakiegoś super tv w mieszkaniu w którym wynajmuje, a crystal działa spoko plus spoko kontakt z supportem który zawsze pomaga pomóc
@superglacial jakosci w tele? Chyba zarty robisz...Wole 720 i wszystko co chcesz niz 1080, kanaly scnaja jak szalone...na tele widzialem ppv, polsat sport premium, za kazdym razem bufor, scina i czekanie...zenada...co do ceny...place wiecej niz tele, crystal jest drozszy niz tele...Dodatkowo wspaniala obsluga klienta w tele :)
@pikej77: tzn u mnie na pc jak poustawiam kodeki to tak tego 720p nie widac, jest ok.
@Dejwi996: Jeszcze nic nie place testa mam a jak kupie to planuje na 3 miechy za 9$. Dostalem jeszcze jakis kupon na 3$ ale cos nie wchodzi wiec napisalem ticketa i czekam. Testy mam z istore366 a kupic chialem na usevq z kuponem.
@Endrjuss: @pikej77: mozna jakis link poprosic nawet na pv? od dluzszego czasu (2 lata) mam tele i bym juz chyba zmienil, bo jakosc tego juz spada. A od dluzszego czasu nie jestem aktywny na tagu wiec wylecialem z obiegu :D