Wpis z mikrobloga

Na messengerze komunikat "Aby nadal korzystać z Messengera, zaktualizuj konto do 30 listopada. Rozpocznij."

Konto założone bez udziału konta na fb. Hasła oczywiście człowiek nie pamięta, maila na jaki było (chyba) też nie, a wpisywanie numeru telefonu nie wyszukuje powiązanego konta messenger.

Da się to jakoś odblokować czy kaplica? Znajduje jakieś tematy w googlu na ten temat, ale ci ludzie tak piszą, że nic nie rozumiem.

#messenger #facebook #socialmedia #kiciochpyta
  • 8
@Merytoryk: @future_taylor: Tez miałem problem od kilku tygodni na Redmi Note 8 pro (konto bez fb) z głupa przełozyłem karte sim go starego LG G4 (fabryczny Android 6.0) i o dziwo messenger ruszył, tzn po wpisaniu numeru telefonu doszedłem do formularza gdzie wpisałem date urodzenia, na Redmi nie szło do tego dojść. Po przełożeniu sima do Redmi messenger działa normalnie.
@ocotuchodzi: to miales farta. Ja juz probowalem sie wszedzie zalogowac i wszedzie wyskakuje mi, ze na moje konto zostaly nalozone ograniczenia i nie moge sie zalogowac, a jak nie zaktualizuje konta to je po prostu wywalają. Co za banda #!$%@?.