Wpis z mikrobloga

Po części mnie bawi, a po części smuci to gardłowanie prawaków jakie to krzywdy dzieciom zrobi pokazywanie postaci LGBT w kreskówkach.

To nic innego niż emanacja wrodzonego zamordyzmu, no bo przecież po to dziecko spłodzili żeby było ich posłuszną kopią - zwykłym klonem rodziców bez własnych opinii i indywidualnych potrzeb.

A nie daj boge niech przypadkiem oswoi się już za młodu z tym że taka jest rzeczywistość i zbuduje w sobie przekonanie że to zwykli ludzie, a nie szkodliwa ideologia tak jak to biskup powiedział.
ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI

#bekazprawakow #bekazkatoli #antynatalizm #childfree #neuropa
Leniek - Po części mnie bawi, a po części smuci to gardłowanie prawaków jakie to krzy...

źródło: comment_1665141001mf0p5zpek8pvH8B3RvVXql.jpg

Pobierz
  • 16
@Leniek: ja to widzę też jako różnice pokoleń, ale trochęnie fascynuje jak to się dzieje, że my wychowani przez naszych rodziców postępujemy inaczej. Zarówno moja mama jak i teściowie przyznali ze zdziwieniem, że za ich czasów nic się dzieciom nie tmumsczylo. Trzeba było gdzieś pójść to brało się dziecko i miało po prostu iść. Dopiero po naszym pokoleniu widzą, że jak dziecko ma iść do lekarza to można mu wytłumaczyć po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@konrado12: nie boldupie, najwyżej sobie rodzice jednego przegrywa wychowają, nie wpłynie to na mnie w żaden znaczący sposób, jednak z jednej strony bawi mnie takie zakucie łbów, a z drugiej jednak mam trochę współczucia dla takiego wychowanka
@Leniek: Najlepiej nic dzieciom nie pokazywać, a później zdziwienie, że albo nie rozumieją otaczającego ich świata albo gdy już zrozumieją to tak jak ja mają do rodziców pretensje, że nie było zdrowej komunikacji i tłumaczenia, jak świat działa.

Jeśli chcesz, to mogę dokładniej opisać, jakie ja miałem pretensje i co się działo w tym domu.