Wpis z mikrobloga

Raz już to pisałem ale mi to zdjęli, więc może teraz bez przekleństw i może dopisze kilka ciekawostek.
Czy zdajecie sobie sprawę z tego że w r0syjskiej memo sferze i szuro sferze, role żyda odgrywa Polak. Dokładnie tak, Polacy rządzą światem, wszędzie są polskie spiski, Polacy w swojej naturze mają knucie i szkodzenie r0sji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tym ostatnim, to bym się akurat zgodził ale to po prostu godność i rozum człowieka. Sprzeciwianie się r0syjskiej tyrani, która nic nie oferuje jest po prostu oczywiste i organiczne.
Macki polskich spiskowców są naprawdę wyraźne, np.: polskie nazwiska! są wszędzie! i nawet się z tym nie ukrywają. W USA (kovalsky), Izraelu (קובלסקי) i samej r0sji (Ковальски), również w tej ostatniej jest mnóstwo nazwisk kończących się na „ski, sky”.
Oskarżenia w stosunku do nas bardzo często mają podłoże historyczne. Polacy są tak złośliwi i podstępni, że na złość r0sji przyjęli chrześcijaństwo z Zachodu a nie z r0sji. Tylko po to aby udawać że nie jesteśmy r0sjanami. Co więcej! zrobiliśmy to 22 lata przed samym chrztem Rusi Kijowskiej, która przyjęła chrzest z Konstantynopola. Więc był to zajście fantazyjny podstęp.
Polacy na złość r0sji potrafią tworzyć nawet całe państwa. Białoruś i Ukraina zostały wymyślone przez samych Polaków, tylko po to by skłócić r0sjan. Dlatego też by walczyć z polskimi kłamstwami powstają artykuły o następujących tytułach.
Skąd wzięła się nazwa „Ukraina”? - to polski wynalazek, który został wprowadzony do obiegu, m.in. w celach propagandowych.”
Jak narodziła się Ukraina - „Ukraina” faktycznie weszła do użycia w XVIII wieku.”
Moskwa - Po pierwsze, księstwo moskiewskie to polski wynalazek. Po drugie, jest produktem walki ideologicznej.””
Poza rządzeniem światem, jesteśmy również jednocześnie słabi, żałośni i nic nie znaczymy. W Polsce nie ma nic poza jabłkami, których jak nie sprzedamy to umrzemy z głodu. Jesteśmy największymi zdrajcami słowiańszczyzny a jak wszyscy wiemy jej największym depozytariuszem jest oczywiście r0sja. Najwyraźniej przyjmowanie Słowian do własnych domów jest większą zbrodnią niż tworzenie szwadronów śmierci z muzułmanów i azjatów, które zabijają ów Słowian.

W komentarzu dodam jeszcze screen z pikabru, którego autor chyba inspirował się moim poprzednim wpisem.

#ukraina #rosj #pikabu #wojna
W.....k - Raz już to pisałem ale mi to zdjęli, więc może teraz bez przekleństw i może...

źródło: comment_1665133142TbyQSeOqdGH6EJCatRMqda.jpg

Pobierz
  • 29
https://www.wykop.pl/wpis/68012963/czytajac-r0syjska-memo-sfere-mozna-uswiadczyc-taki/
Czytając r0syjską memo sfere, można uświadczyć taki obraz przeciętnego r0syjskiego pseudointeligenta, który ma wybujałe ego bo przeczytał w życiu dwie książki o historii i czuje się elitą bo mieszka w Moskwie lub Petersburgu. Typowy proces myślenia, który nie wywołuje u niego dysonansu poznawczego to:
- Wiecie że Polacy uważają się za bardziej rozwinięty naród z większą kulturą od nas, na dodatek nie uważają nas za największych Słowian, którym powinni podlegać?!?!? WTF
W.....k - https://www.wykop.pl/wpis/68012963/czytajac-r0syjska-memo-sfere-mozna-uswia...

źródło: comment_1665133703e5NKPrjsgqpPsgEt2nEk2K.jpg

Pobierz
@asiajasiabasia: Pozwolę sobie nie zgodzić. Proces powstania imperium rosyjskiego trwał kilka wieków.

Zaczątek stanowiła inwazja mongolska, a następnie desygnowanie Moskali jako gnębicieli Słowian i trybutariuszy dla chana.

Po uzyskaniu niepodległości i upadku Konstantynopola, władza miała w ręku kolejne narzędzie władzy, głowę kościoła wschodniego.

Od tej pory można było szerzyć politykę imperialną, polegająca na zjednoczeniu ziem byłej Rusi kijowskiej. Bo przypominam że zachodni Rusini woleli stać się częścią Korony Polskiej lub Wielkiego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GhorgorBej: bo u Rosjan władze ma ten kto potrafi mocniej wydusić sowich ludzi, obywateli, poddanych. Tam się tylko to liczyło. Od upadku Rusi Kijowskiej spowodowanym najazdem Mongolskim. Moskale idealnie tą prawdę sobie przyswoili i cały czas z niej korzystają.
na dodatek nie uważają nas za największych Słowian


@Wyczopek: co to w ogóle za argument z dupy XD Jak to się niby mierzy? Badania DNA, wzrost, waga, kto ładniej tańczy oberki i robi ludowe wycinanki?? XDD Zaglądają w każdą dziurę, a nie widzą sami że siedzą w takiej jednej wielkiej znajdującej się w dupie dziurze.
@Wyczopek: jedna rzecz mnie od jakiegoś czasu zastanawia - skąd u russkich takie masowe koniobicie do słowiańskości? Bez przerwy widzę to w ich infosferze. My Słowianie lepsi, oni Słowianie gorsi, my bardziej słowiańscy a oni mniej. U nas nawet nacjololo nie brandzlują się w takim stopniu a u russkich ten argument jest podnoszony, mam wrażenie, w co drugiej dyskusji na tematy polityczne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PuriPuriPrisna: weź trochę książkę poczytaj to będziesz widział różnice pomiędzy Rusią Kijowską, a państwem Moskiewskim. Nooo to mi pokaż oazę wolności w X czy XII wieku
@Wyczopek: kto was nauczył (a właściwie nie nauczył) tego "ów"
Ów Słowianin, owa Słowianka, owi Słowianie, owym Słowianom i tak dalej, kurka wasza wodna ( ͠° ͟ل͜ ͡°)