Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
czego się spodziewano, kto by rozmieścił atom w kraju, w którym rządzi Flip i Flap xD


Ja tylko przypomnę że w nuklear sharing są Niemcy gdzie rzadziły ruskie onuce jak Schreder, Merkel czy obecny pajac Scholtz.

Są w nim też Włochy, gdzie rządził skorumpowany Berlusconi.


@TurboTur:

@lagi_mozgu: no więc tym bardziej nie trzeba do tej listy dodawać idiotów z Polski.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lagi_mozgu:

czego się spodziewano, kto by rozmieścił atom w kraju, w którym rządzi Flip i Flap xD


Ja tylko przypomnę że w nuklear sharing są Niemcy gdzie rzadziły ruskie onuce jak Schreder, Merkel czy obecny pajac Scholtz.

Są w nim też Włochy, gdzie rządził skorumpowany Berlusconi.

@lagi_mozgu: no i co z tego, skoro to USA ma dostęp do przycisku nuklearnego a nie państwa w których ta broń jest, ich nie
Ja tylko przypomnę że w nuklear sharing są Niemcy gdzie rzadziły ruskie onuce jak Schreder, Merkel czy obecny pajac Scholtz.

Są w nim też Włochy, gdzie rządził skorumpowany Berlusconi.


@lagi_mozgu: wciąż to są kraje które są bardziej przewidywalne i stabilne niż Polska. Ja przypomnę, że obecny Polski rząd nie tak dawno próbował storpedować amerykański biznes w Polsce i robi machloje z TK i sędziami. Kogoś naprawdę to dziwi, że nie chcą