Wpis z mikrobloga

@lubieczipsy_: Pamiętam że pisałem na to apki na studiach i Microsoft umiał je odrzucić za największą pierdołę, jak tylko coś zwalniało lub interfejs się zwieszał choćby na pół sekundy to apka nie była dopuszczona do sklepu. Wątek interfejsu musiał być zawsze wolny i odpowiadać bez zwiech. Coś co do dzisiaj, 10 lat później, nadal nie jest respektowane w Androidzie i pewnie już nigdy nie będzie.
@lubieczipsy_: Lumia była zajebista, ale zależy z której strony się na to patrzy, jak ktoś mógł sobie pozwolić na drogi telefon, to wiadomo Android oferował więcej, ale czasy takiej Lumii 520 to czasy kiedy Android w tej samej cenie po prostu nie nadawał się do użytku, bo potrafił zamulać nawet przy wybieraniu numeru telefonu. Sam wtedy byłem na początku szkoły średniej i kupiłem chyba za 500 zł jakąś Lumie i wszystko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubieczipsy_: Pamiętam że pisałem na to apki na studiach i Microsoft umiał je odrzucić za największą pierdołę, jak tylko coś zwalniało lub interfejs się zwieszał choćby na pół sekundy to apka nie była dopuszczona do sklepu. Wątek interfejsu musiał być zawsze wolny i odpowiadać bez zwiech. Coś co do dzisiaj, 10 lat później, nadal nie jest respektowane w Androidzie i pewnie już nigdy nie będzie.

@fastmotion: No to już wiadomo,
@lubieczipsy_ Miałem lumię 920 jakoś w 2013 roku, telefon sztos. Aparat z optyczną stabilizacją, bezprzewodowe ładowanie, 4G, bardzo płynny interfejs, facebook Messenger zintegrowany z wiadomościami no i oczywiście zajebista jakość wykonania.
Bardzo szkoda, że Microsoft się nie postarał, żeby przyciągnąć deweloperów.