Wpis z mikrobloga

  • 0
Warto brać #macbook pro 2020 wersja 16/512 z intel i5?
Cena atrakcyjna, bo 5800zł. Tylko zdaję sobie sprawę z minusów typu bateria trzymająca 10h i gorszy procesor od m1/m2. Plus taki, że niby nie ma klawiatury motylkowej.
#apple #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
Cena atrakcyjna, bo 5800zł. Tylko zdaję sobie sprawę z minusów typu bateria trzymająca 10h i gorszy procesor od m1/m2. Plus taki, że niby nie ma klawiatury motylkowej.


@Tratak: Absolutnie nie. Co do procesora to M1 radzi sobie lepiej nawet od i9 z Macbooka Pro 2020 - który kosztował 15k+. Ten Pro miał duże problemy z temperaturą i kulturą pracy, i9 pracuje dosłownie jak suszarka ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Tratak: Kompletnie inna kultura pracy, absolutnie będzie lepszy. Jedyna wada to pasywne chłodzenie - Air ma problem z np. renderowaniem długich materiałów 4k, przy normalnym "biurowym" użytkowaniu jest niemal zawsze chłodny.
  • Odpowiedz
@Tratak: nawet air m1 8/256 będzie lepszy i wydajniejszy od tamtego truchła. Kupiłem taki chwilę przed premierą m1 (°° Dałem się kupić na te gadanie o magii maków, a potem się męczyłem. Widziałem za to, jak inni się cieszyli z lapków na m1. Teraz w końcu się dorobiłem m2 i jest w pytę. Apple pozamiatał na rynku swoim procesorem.
  • Odpowiedz