Wpis z mikrobloga

mam sobie Vinci Q od Voopoop, i zaczęła się świecić niebieska dioda :D Instrukcja mówi tylko o czerwonej i zielonej, cały internet ma łyso w obliczu faktu że mryga mi na niebiesko.

Poza tym się zepsuł.

#epapierosy #voopoo
  • 4
@Panas: Generalnie smakowo te kartridże do Vinci są prima sort, a jak cieknie to trzeba się zastanowić, czy odpowiednia moc dla grzałki jest ustawiona, czy liquid jest odpowiednio gesty(gotowe 10ml są git do właśnie takiego Vinci) i pare innych. Ja tłumacze klientom to w taki sposób, tak jak w szlugu nie pozbędziemy się popiołu, tak w efajku trzeba wytrzeć sprzęcik pod kartridżem co te 2-3 dni PS jak masz grzałkę wciskana
@hightimetostop: "Pocenie się" Poda to efekt kondensacji i złego chłodzenia i będzie on występował niezależnie od tego czy grzałka jest na stałe czy wciśnięta, jedyny powód różnicy jest taki że fabrycznie oni chcą żeby grzałka była wciśnięta z siłą której nie da się podać ludzką ręką albo przynajmniej to ja mam taki problem ze zawsze jest różnica paru mm i da się docisnąć lekko ale wraca spowrotem. Temat w społeczności boro