Wpis z mikrobloga

@czasemgramwgry:
A na zakończenie, hej ludze ludziska śmigajcie do krainy wieczności, a w ten Bóg, w progu staje i zapytuje:
- A wy, to co za jedni?
- My klawisze biedni!
- Ach to wy, #!$%@? #!$%@?, co nic nie robicie,
tylko całe życie, więźniów, we więzieniu więzicie,
Hej, diabły, wiązać ich w pupe,
niech jeden drugiego wyrucha w dupe
@czasemgramwgry: Też złożyłem teraz. Test wiedzy to tam myślę że lajt, coś się poczyta. Przygotowujesz sie jakoś specjalnie na psychologa? Ja jak narazie to trochę się fizycznie ruszyłem żeby brak wykształcenia kierunkowego trochę odbić punktami na teście fizycznym.
@Gr888: Ze mnie w końcu klawisz nie powstał. Przeanalizowałem wszystkie za i przeciw i jednoznacznie stwierdziłem, że nie mam cech które pozwalałyby mi dobrze czuć się w tej pracy. Byłem zajarany ale na chłodno oceniając dałem spokój. Lepiej tak niż próbować i potem męczyć się z czymś co się nie lubi. Obecnie mam pracę, która jest po części moim hobby. Powodzenia wszystkim idącym do służb, chciałem ale to nie dla każdego:)
@Gr888: ja obecnie jestem w trakcie badań, na początku stycznia mam ostatnich dwóch lekarzy do zaliczenia i komisję lekarską, no i czekam później na zatrudnienie. Strasznie długo schodzi nad tą rekrutacją tak btw, już 5 dni urlopu musiałem poświęcić na to.