Wpis z mikrobloga

Potrzebuję aktorki do teledysku - obecna zrezygnowała po dokładnym zapoznaniu się ze scenariuszem (niektóre sceny ją pokonały, nie tylko te z jej udziałem). Daj znać jeśli chcesz zagrać albo masz koleżankę, która mogłaby chcieć.

Poprzedni teledysk tutaj, żeby było wiadomo czego mniej więcej można się spodziewać:

https://youtu.be/-FQqALOZdVU

Wynagrodzenie do ustalenia (choć nie spodziewałbym się wysokiego, nawet Głowonóg musiał jeść prawdziwe gówno, bo nie mieliśmy na sztuczne), koszty po mojej stronie, łącznie z dojazdem i noclegiem, jeśli będzie trzeba.

#ogloszenie #gownowpis #polskirap
bzdr - Potrzebuję aktorki do teledysku - obecna zrezygnowała po dokładnym zapoznaniu ...
  • 17
  • Odpowiedz
@bzdr: wrzutka na główną nie ma szans się przebić?
Czy lepiej nie podejmować się ryzyka przebijania przez "społecznościową" ścianę g...szajsu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wrzutka na główną nie ma szans się przebić?

Czy lepiej nie podejmować się ryzyka przebijania przez "społecznościową" ścianę g...szajsu? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Dibhala: mówisz o znalezisku czy o przypięciu wpisu z bloga? Ogłoszenie nie nadaje się na znalezisko, wpisu raczej nikt mi nie przypnie, bo pytałem @a__s, ale raz mnie okłamala, że nie można takiej usługi kupić, a potem przestała odpisywać na jakiekolwiek moje wiadomości
  • Odpowiedz
Sam bym zagrał, za darmo, ale grubasa już macie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kot_gagarina: nie jest wykluczone, że będziemy potrzebowali was więcej, zresztą statyści też będą mi potrzebni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mogę zagrać, ale wpierw mam kilka pytań. Jaką forme zatrudnienia oferujesz? Ile płacisz za godz/honorarium? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@userrrr: a jesteś babą i nie masz problemu z "co sobie ktoś pomyśli"?

Jestem Januszem biznesu, więc najpierw powiedz jakie masz oczekiwania względem formy zatrudnienia i stawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mogę i przebrać się za babę, kwestia ceny

( ͡ ͜ʖ ͡)


Przebrać to i ja się mogę, potrzebuję prawdziwej baby.

Jakiś kontrakt współpracy i 1000 zł dzień

( ͡ ͜ʖ ͡)


Tyle to nawet TVN nie płaci za te wszystkie Ukryte Prawdy i resztę. Jak będziesz babą, to przystąpimy do negocjacji.

@userrrr:
  • Odpowiedz
Bo masz ukraińców na moje miejsce?

( ͠° °)

Dobre przebranie wystarczy #pdk ( ͡ ͜ʖ ͡)


@userrrr: nie tym razem - nie chcę efektu "patrz, Halina, chłop się za babę przebrał". Potrzebuję prawdziwej baby.
  • Odpowiedz