Wpis z mikrobloga

@MEKORRO: póki co jej nie ma, postać Jane Foster ma podłoże komiksowe z 19xx roku więc wszystko jest zgodne z założeniami Marvela, jak ci Natalie Portman śmierdzi to współczuję.


@swistak91: szczególnie te jej muskuły co jej CGI dorabiali xD
ale najbardziej irytująca była jak zawsze Tessa Thompson, która po prostu nie umie grać i jest #!$%@?, nieśmiesznym drewnem + ogólny kierunek filmu tego całego Waikiki. Koleś jest jak zdarta płyta,
FrasierCrane - > @MEKORRO: póki co jej nie ma, postać Jane Foster ma podłoże komiksow...

źródło: comment_1664958486FNnSGO9A83vxQhuqRMyBlj.jpg

Pobierz
Nie wiem jak Wy ale MCU stawało się coraz lepsze ąż do Endgame. To było zwieńczenie kilku lat, film był genialny a finałową walkę widziałem z 30 razy xD Po tym szczycie postaci, CGI, fabuły zaczeli nurkować niczym złotówka czy inny shitcoin. Ciekaw jestem czy odbiją do góry czy to powolny koniec MCU :P
Po Endgamie w sumie tylko Spiderman 3 był spoko i Thor nowy.
niebadzogrem - Nie wiem jak Wy ale MCU stawało się coraz lepsze ąż do Endgame. To był...

źródło: comment_1664959836DxdHXsTY2l9j7gAAOEqOj1.jpg

Pobierz
@swistak91: ale czy ja cokolwiek takiego napisałem? @Halladin: przecież cokolwiek, co dzieje się w baśniowym świecie, nie musi mieć zbyt dużego sensu. Potężne kobiety były w komiksach od zawsze, bo komiksy są i były kierowane do mężczyzn (zwykle niedojrzałych) więc zawierały super męskich pakerów i cycate, słabo odziane, lub wciśnięte w ultra obcisłe kombinezony, długonogie loszki. Przejawem woke culture w tym wypadku nie jest umiejscowienie kobiet w centrum wydarzeń, tylko
@LechuCzechu: polscy prawacy mają jakąś wrodzoną sraczkę o to jacy aktorzy występują w filmach w innym kraju, na innym kontynencie i praktycznie na drugim krańcu globu, czy po prostu kopiują każdą sraczkę lokalnych prawaków?

swoją drogą, skoro już tak dzielnie walczycie o prawdę historyczną fikcyjnych postaci, to bliższy waszemu sercu powinien być biały niebieskooki blond jezus z waszych świętych obrazków, który ni jak nie przystaje do realiów
sraczkę o to jacy aktorzy występują w filmach w innym kraju, na innym kontynencie i praktycznie na drugim krańcu globu,


@dirtyHorse: ale wiesz, że filmy są wypuszczane dla całego świata i w Polsce ogląda się to samo co w stanach?