Wpis z mikrobloga

Jak dobrze ze tylko do piątku będę w obecnym Januszexie. Dzisiaj chciałam cofnąć maila którego wysłałam do podostawcy a w dw byli koledzy z działu. Łącznie 5 adresatów. Gdy maila nie można cofnąć dostaje się informację o tym. Dostałam 7 maili. Wszystkie maile trafiają do prezesa i vice prezesa. Kurla. Ja potrafię wysłać 30-50 maili dziennie... To nie wyobrażam sobie jaki spam oni dostają.
Ciekawostka o Januszexie jest to że oni nie widzą ze toną. Prezes mówi, że to on wymienia zespół na lepszy a prawda jest taka że każdy sam składa wypowiedzenie. Od kiedy pracuje (mniej niż 4 miesiące) jestem 7 osoba która odchodzi. Gdy przyszłam w biurach były 24 osoby. Osób ktore przyjęto to 3. W takim tempie firma szybko przestanie istnieć.
Czasem taki Januszex to dobra motywacja do znalezienia czegoś lepszego. 3majcie kciuki bo od 17 zaczynam kolejna w tym roku pracę. Mam nadzieję że przez kilka lat tam zostanę minimum.

#pracbaza
  • 10
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: bo to całe cofanie maili częściej nie działa niż działa. Outlook próbuje skasować wiadomość w skrzynce odbiorcy ale to zależy od jego ustawień, od tego czy np ma reguły przenoszące mu maile do folderów, czy zdążył przeczytać oryginalną wiadomośc etc etc.
I kończy się na tym że mail nie zostanie wycofany a ludzie podostają dodatkowe śmieciowe powiadomienia i tylko niepotrzebne większe zamieszanie się robi. Mam takiego klienta nieogara co od
  • Odpowiedz
@dorotka-wu Pewnie mają regułę, plus asystent, który często weryfikuje ważność korespondencji. Ja dostaję kilkaset maili dziennie, ale na pewnych adresatów mam regułę i wpadają mi w folder, do którego zaglądam tylko gdy ktoś zadzwoni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz