Wpis z mikrobloga

Miałem ciężką noc. Dostałem sporo powiadomień a co chwilę coś się dzieje w tej sprawie Dawida a moja głowa zaczyna nie nadążać. Dzisiaj ewentualnie jutro wstawie filmik na temat Ozdóbki na moim kanale yt Barankiep - wszelkie informacje, pytania/odpowiedzi, rozterki, historie itp. Też musze porozmawiać z najbliższymi Dawida na tematy związane z nim ponieważ mogą być kwestie które my znamy a może osoby trzecie głównie tutaj myśle o jego mamie oraz partnerce mogą raczej zachować dla siebie, też muszę uszanować ich decyzję a nie chciałbym tutaj żadnych komplikacji i pewnych granic przekroczyć. Będe dzisiaj od czasu do czasu patrzył na tag z zapytaniami, domysłami więc wieczorkiem postaram się na pytania & odpowiedzi z wykopu przytoczyć na filmie bo gdzieś ukratkiem trafiłem na różne nieprawidłowości, oskarzenia. Będe miał chwile to postaram się odpowiedzieć na odznaczenia, pozdrawiam.

#famemma #primemma #highleague #oswiadczenie #ozdoba
shredded - Miałem ciężką noc. Dostałem sporo powiadomień a co chwilę coś się dzieje w...

źródło: comment_16648713855etu4MnMbHtyV4eNNLlALN.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@shredded: Ja mam pytanie
wiedziałeś, że jego mama prosi wszystkich żeby nie dawali mu walk i atencji bo go to niszczy?
Bo wygląda to tak jak by sie powoli ogarniał, dopóki nie przylazłeś i nie wyciągnąłeś go z medialnego grobu.

Wszyscy prośbę matki uszanowali prócz ciebie, no ale kilka wyświetleń wpadło
  • Odpowiedz