Wpis z mikrobloga

Kurde, ja nie rozumiem tej niechęci do Milika. Od razu widać po nim, że czuje grę i nie musi strzelać, wystarczy, że odpowiednim ruchem zrobi zajebiście dużo, a on to potrafi. Nie mówię to przez pryzmat jego przygody w Juve, tylko od początku jego kariery to widać, choć znajdzie się zadra w postaci meczu z Senegalem, czy parę innych meczów, ale gość jest klasy światowej i taka jest moja prawda futbolu
#mecz
  • 14
@Mitr13: ja wiem, że w polsce każdego kopacza który umie kopnąć piłkę prosto uważa się za topkę, ale na do klasy światowej to troche za malo. schowaj polskie ego i spójrz na graczy którzy są od niego lepsi.
@Mitr13: ale co mam śledzić gość jak na polskie warunki jest bdb, ale polskie warunki to jest poziom #!$%@? w porównaniu z resztą świata.

@afromort:

https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstespieler/marktwertetop?land_id=0&ausrichtung=Sturm&spielerposition_id=alle&altersklasse=alle&jahrgang=0&kontinent_id=0+=1 jeżeli chodzi o jego wycenę gość jest 203 na świecie jeżeli chodzi o napastników.

gość od sezonu 10/11 jak przejrzałem punktację kanadyjską z czołowych 10 lig europy, tylko raz w sezonie 18/19 był 65 na świecie, poza tym zawsze poza 100. https://www.transfermarkt.pl/scorer/topscorer/statistik/2020/plus/0/galerie/0?saison_id=2021&art=top10&land_id=0&altersklasse=&ausrichtung=Sturm&spielerposition_id=&filter=0&yt0=Poka%C5%BC
@Mitr13: @afromort: ja już na wykopie się nie wdaje wgl w dyskusje na temat Milika, bo poziom wiedzy jest tu przerażający, tylko awangarda xd Milik jest jednym z najlepiej poruszających się napastników ja świecie, sięgnijcie pamięcią ile razy padały bramki przez jego słynne przepuszczenie piłki. Poruszanie się/technika/strzał/wykończenie/gra głowa/gra z głowa/zaangażowanie/gra w obronie/gra kombinacyjna/odbiór - to ma na poziomie top. Brakuje mu jedynie szybkości, dryblingu i przede wszystkim ZDROWIA ;(
@Matioz: dokładnie. ja się zastanawiam, czy ja jestem jakiś nieliczny, że potrafię widzieć takie rzeczy na boisku, czy klapek na oczach nie mam.. edit: tylko zdrowia mu brakuje, resztę ma, raczej - znaczy, gdyby nie kontuzje, to by na pewno z Lewym konkurował
@afromort: no właśnie. Ludzie nie wiedzą, że ktoś ma zrobić różnicę tym, że wbiegnie i zrobi zamieszanie przez samo ściągnięcie uwagi obrońców na siebie. Wczoraj to bylo bardzo dobrze widac na przykładzie Lewego, gdzie biegał tam jak dzik w lesie xd