Wpis z mikrobloga

@gorzki99: powiedziałem głównie o miastach bo miasta brałem pod uwagę jedynie. Sam na wsi mieszkam, więc mnie wsie zbyt mocno nie interesują. Mam ich dość dlatego myślę o miastach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@viciu03: i na miasta wybrales se na przyklad bytom :P
Wbrew pozorom bytom ma kilka perelek architektury tylko trza wiedziec gdzie szukac. Ogolne wrazenie jednak robi przygnebiajace. Wiem co mowie bo mieszkam tu dosc dlugo bo od urodzenia :P

Problem polega na tym ze pierwsze wrazenie jest rzeczywiscie negatywne. Ale jakby poszukac to pozytywow jest dosc duzo :)
@gorzki99: No pewnie wszystko też kwestia gustu. Ja np mieszkam w świętokrzyskim, ostatni rok technikum mi został, a uczę się w Kielcach, więc codziennie w tym mieście jestem. Myślę, że znam je całkiem nieźle, przynajmniej te tereny główne, bo na uboczu miasta raczej rzadko jestem. Wiele osób ma problem z Kielcami i sam nie wyobrażam sobie nie wyjechać stąd po zakończeniu nauki szkolnej, ale jak tak te niektóre miasta odwiedziłem to
@viciu03: Powiem Ci wiecej. Siorka pracuje w internacie szkoly baletowej. W bytomiu jest dosc znana szkola baletowa. Maja ludzi z calej polski. A oprocz tego maja stala wymiane z...Japonia :)

Japonki sa wrecz zachwycone bytomiem. Tak...Bytomiem :PPP

Gdzie japonia a gdzie bytom :P

ale jak tak te niektóre miasta odwiedziłem to pomyślałem sobie, że Kielce przy nich są niesamowicie atrakcyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Pytanie tez co
@paul772: Ladne, ale w najwazniejszych miejscach w centrum niestety dalej zaniedbane i nie radzace sobie z problemami (w sumie to chyba nawet nie widzace tych problemow), z ktorymi inne duze miasta poradzily sobie juz dawno temu (syf pod nogami, reklamy na kamienicach itp...). I mowie to jako osoba uwielbiajaca gesta, wielkomiejsca zabudowe Katowic.
@_mehow_: ja widze te problemy, pytam sie tylko op'a co ma na mysli mowiąc brzydko?
Ale co poradzisz kiedy prezydentem jest debil co stawia nowy stadion pomad te elementarne kwestie.
Generalnie katowice wygladaja lepiej niz więszosci sie wydaje. Problemem jest to ze najeściej uczeszczane miejsa sa brzydsze od tych o korych nikt nie wie z przyjezdnych, ktorzy mysla ze centrum to tylko rynek i mariacka :D

Oczywiscie to patologia że to