Wpis z mikrobloga

jak mitoman 30% @damw


@VVateuszMordawiecki: dorobiłem się własnego psychofana ()

Nie wiem z jakiego powodu ci za skórę zalazłem, ale to jest przeurocze jak prawie w każdym twoim wpisie i komentarzu widać, że cię kukle swędzą i próbujesz mnie obrażać xD

I nawet teraz gadasz o tym 30% co to niby nie ma miejsca, wczoraj też płakałeś o takiej samej i nieistniejącej przecenie na
ja nie wiem czemu tracisz na niego czas


@janusz_mustermann: bo do tej pory na te jego zaczepki reagowałem delikatnym uniesieniem się kącika ust. Chciałem, żeby w końcu wiedział, że jego próby podniesienia mi ciśnienia mają jakiś efekt, ale nie do końca taki na jaki liczył ( ͡~ ͜ʖ ͡°) I że jest zauważany xD
@damw: tyyy ale 999 bylo przy 1100 katalogowo w styczniu '21 ( ͡ ͜ʖ ͡) więc z 1450 na dzis jest 1200, ehh znów twoja teoria legła w gruzach heeh tak jak barakuda za 1600 ¯\_(ツ)_/¯ ważne ze ci 3 plusy dały padwany ((oo))
więc z 1450 na dzis jest 1200


@d0n_chich0t: słusznie zauważyłeś - na dziś. Czy będzie jakaś promka jeszcze? Zobaczymy. Na chwilę obecną masz około 17% przeceny, czyli niewiele brakuje do wartości jakie zazwyczaj podaję: 20-30%. A małą poprawkę można wziąć na to, że to set na licencji jest

tak jak barakuda za 1600

Przecież za chwilę ten zestaw spokojnie po tyle będzie chodził. W zeszłym tygodniu na allegro poszły po 1500
@damw: imo kevin nie będzie już nigdy tańszy, patrząc na to co się dzieje inflacja etc. na wiosnę znów legusio podniesie cenę, wiec te 17% to już jest OPÓR .
Ci którzy kupili baracude za 1500 maja coś z łokciem albo nie wiem... używki sa pod 1000 a spokojnie można wyjąc za 1200 MISB ¯\_(ツ)_/¯
Ci którzy kupili baracude za 1500 maja coś z łokciem albo nie wiem... używki sa pod 1000 a spokojnie można wyjąc za 1200 MISB ¯_(ツ)


@d0n_chich0t: 1200 to najczęściej cena z OLX od zwykłego Kowalskiego. Patrząc na to, jak działa ochrona konsumenta na OLX, to wolałbym jednak kupić za te 1500 na allegro od sklepu, bo przynajmniej mam możliwość zwrotu w przypadku jak dojdzie rozwalone pudło (albo inne problemy będą