Wpis z mikrobloga

Hej, mam od niedawna Samsunga Galaxy S22 Ultra 5G, mam problem z aparatem, bo rozumiem - nie jest oto normalne. Po lewej na zdjęciu macie to jak robi zdjęci w trybie Auto w zoomie 1x, po prawej w zoomie 5x. Jak widać, w trybie 1x mamy dziwne rozmycie na krawędziach. Telefon zakupiony na Allegro, czy można taką wadę reklamować po 2 miesiącach? Czasami też ma problem z łapaniem ostrości w trybie 1x, trzeba przełączyć na tryb 5x, wrócić do 1x i wtedy ostrość jest złapana. Jest to irytujące. Niemniej czytałem na forach o jakich problemach z łapaniem ostrości w S22 Ultra i nie wiem, czy ten typ tak ma, czy to już wada, która nadaje się do reklamacji. W załączeniu zdjęcie przykładowe zaraz po włączeniu aparatu, widać, że nieostre. (Po przełączeniu w 5x i powrocie do 1x ostrość już jest i zdjęcie zrobić można no ale na Boga...)

#samsung #aparat #reklamacja #allegro
szymi9191 - Hej, mam od niedawna Samsunga Galaxy S22 Ultra 5G, mam problem z aparatem...

źródło: comment_1664532122s3Tkv3lwCh2plUFO8oCc0E.jpg

Pobierz
  • 7
@szymi9191: ja mam wprawdzie s20 fe, ale tez kazdy zachwalał ten telefon za świetny aparat, a moj telefon miał takie same problemy jak Twoj i nie wiem czy ja mam pecha czy inni sie nie znają na dobrych zdneciach, ale nie reklamowałem go da sie z tym zyc ( ͡° ʖ̯ ͡°)