Wpis z mikrobloga

Dostałam od lekarza miesieczną kuracje prokit + dexilant + debretin i powiedzcie mi, czy tak powinno być XD

Stałam się studnią bez dna, jak wcześniej mogłam sobie nie jeść ile chciałam, tak teraz robię się strasznie głodna, po raz pierwszy zrozumiałam zdanie "ssać z głodu" XDD mogłabym ci zjeść kilogram spaghetti i po 15 minutach dowalić drugi kilogram, hiperbolizuję, ale wiadomo, o co chodzi. Przecież w takim tempie nagłego obżarstwa, to ja po miesiącu będę beczką, a naprawdę muszę zjeść, przysięgam, nigdy czegoś takiego nie miałam, że wpadam do żabki i kupuję szybkoszybko jakąś owsiankę do wyciskania, bo nie da rady wytrzymać do zrobienia posiłku XD ja raczej w drugą stronę od czasów gimnazjum, 1-2 posiłki dziennie, cały dzień bez też na luzie, wręcz sobie zapominałam.

Dodatkowo często słyszę swój żołądek, ale wcale nie pomagają w zaburzeniach perystaltyki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
no nie podoba mi się to i nie wiem, czy tak powinno być, czy nie XD halp

(lekarka po objawach nie stwierdziła, że mam refluks/zgage/cokolwiek, w sumie nic nie powiedziała, tylko dała to, z gastro wyszły nadżerki i zapalenie żołądka)
#zdrowie #medycyna #gastroskopia #refluks #zgaga
  • 26
@Wjolka: zaraz będzie długa przerwa, to może znajdą chwilkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to może jest ktoś kto ma podobne doświadczenia, już się zmęczyłam chodzeniem po x lekarzach
@ciasteczkowy_otwur: przecież przed zaczęciem łykania poczytałam, przeczytałam też każdą ulotkę od deski do deski. Napisałam również ze nie czuje różnicy w perystaltyce, co, dodając do tego nagły nadmierny apetyt (a nie jem na sile, nie wpycham w sobie, tylko serio jestem głodna i nienajedzona) daje mi ogromne uczucie pełności, wielki brzuch z jednoczesnym uczuciem głodu. Nie znałam takiego uczucia, dlatego pytam, bo do wizyty sobie jeszcze poczekam.
@Luk_1mex: na wyniku z gastro mam odchylenia (albo nieodchylenia, nie wiem) od normy takie: linia z nieregularna drobną wypustką poniżej 5mm, linia z na górnej granicy fałdów żołądkowych, w miejscu przewężenia rozworu przełykowego przepony, w części przedodźwiernikowej błona śluzowa zarumieniona z uniesionymi
nadżerkami. rozpoznania: inne zapalenia żołądka. A o wpuście mam że na wprost prawidłowy.
@ciasteczkowy_otwur: nie, uczucie zgagi myślę że poznałam dopiero niedawno, odkąd zaczęłam się zbliżać do 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to pikuś w porównaniu do największych bóli, ot, dodatek do życia czasem po za cieżkim/nieodpowiednim dla mnie jedzeniu. Ale nie poszłam tam z tym, mam o wiele gorsze dolegliwości.
@lunaria

przecież przed zaczęciem łykania poczytałam, przeczytałam też każdą ulotkę od deski do deski. Napisałam również ze nie czuje różnicy w perystaltyce, co, dodając do tego nagły nadmierny apetyt (a nie jem na sile, nie wpycham w sobie, tylko serio jestem głodna i nienajedzona) daje mi ogromne uczucie pełności, wielki brzuch z jednoczesnym uczuciem głodu. Nie znałam takiego uczucia, dlatego pytam, bo do wizyty sobie jeszcze poczekam.


Opisujesz (opisaną zresztą w ulotce,