Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakis_Leszek: jak zażywasz?
Kilka lat temu używałem noopept i coś jeszcze rozpuszczając w wodzie do picia.

Teraz widzę że są aerozole do psikania do nosa, ale w sumie ilość substancji w takim aerozolu w stosunku do ceny wypada słabo. Co polecasz?
@Powuyo: bez sensu z tym aerozolem bo szybciej zdegraduje + cena conajmniej #!$%@? względem proszku, możesz dawkować mikrolyzeczka albo normalnie jak człowiek odważyć waga.

Mikrolyzeczka oszukuje ale nadal to dobra opcja

Noopept u mnie kiedyś wywoływał paranoje, nie wiem jak teraz
@Jakis_Leszek: no kto by pomyślał że nie da rady uciec przed samym sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przynajmniej mamy teraz pewność, bo to że ktoś ci coś powie to gówno znaczy dopóki nie zobaczy się lub doświadczy na własne oczy.

Energia nigdy nie znika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MagikLOL: to było wiadome od początku. Tylko czasami jest to jedyna słuszna droga, która miała trwać chwile. Praktycznie wyszło trochę dłużej;)

Przynajmniej mamy teraz pewność, bo to że ktoś ci coś powie to gówno znaczy dopóki nie zobaczy się lub doświadczy na własne oczy.


To już dawno wiedziałem, zawsze tak jest.
@AlphaFox: uzywam łyżeczki dodanej do nootropa, sklep z krzyżem dodaje taka do paczki nootropa. Nie jest to precyzyjna metoda, pewnie równie nieprecyzyjna co waga za 50-200zl ale mi to wystarcza. To nie fentanyl ze się przekręcę;p
Chociaż z tego co czytam przedawkowanie może być nieprzyjemne i groźne…

Staram się tez żeby łyżeczka była w miare płaska, żeby nie miała górki.
Bo weryfikując to na #!$%@? wadze płaska miała około 5mg zas