Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Adach94: ogólnie serio praca w systemie trzy i dwu zmianowym ma swoje zalety. Dentyści, lekarze, infolinie, zakupy - wszystko można sobie ogarnąć rano bez kolejek i pośpiechu po pracy xD

Do tego w wielu firmach praca w nocy to tłuste dodatki i przymykanie oka na drzemki czy normy.

Inna sprawa to zdrowie, jak się ma 20 lat to idzie lekko, ale im dalej w las tym gorzej od #!$%@? zegara biologicznego
@Adach94: Te 16 godzin, o których mówił Matczak to nie chodziło o pracy na dwa etaty w magazynie. Tylko o rozwój zawodowy po pracy czy podnoszenie własnych kwalifikacji w czasie wolnym by być lepszym od innych i poprawić swój byt finansowy.
@Grewest: nie mam pojecia jakimi obliczeniami ci wyszło, że w zimę to jest plus. Zasypiasz jak jest ciemno, wstajesz jak jest ciemno, pracujesz jak jest tez ciemno. Zyjesz jak jakis nietoperz xD

@Nie_RabarbaR: ogolnie to bardzo dużo. Sam pracuję na 3 zmiany już prawie 5 lat i życiem bym tego nie nazwał. Czuję się jakbym w 2 lata postarzał się o conajmniej 8.

Ale ogolnie to się nie zrozumieliśmy, wiem
nie mam pojecia jakimi obliczeniami ci wyszło, że w zimę to jest plus. Zasypiasz jak jest ciemno, wstajesz jak jest ciemno, pracujesz jak jest tez ciemno. Zyjesz jak jakis nietoperz xD


@Adach94: Po nocce wstaję w okolicy 11-13, jest wtedy jasno.

Na pierwszą zmianę człowiek wstaje jak jest zimno i ciemno i zazwyczaj po pracy muszę drzemkę sobie robić.

Więc w moim przypadku 1 zmiany zimą są skrajnie niekorzystne xd