Wpis z mikrobloga

POSTANOWIONE!

Dziś jest dzień, w którym zaczynam aktywnie działać, żeby spędzić wakacje swojego życia!

Napiszę dwa licencjaty, zdobędę potrzebne fundusze, pozdaję wszystko co potrzebne w pierwszym terminie, zacznę żonglować na świetnym poziomie, poduczę się rosyjskiego, będę żył na wysokich obrotach jak dawniej, bo się w tym semestrze rozleniwiłem!

PLAN WAKACYJNY:

Pierwsza połowa lipca- tripuję (stop albo ogórek) ze znajomymi po Europie szlakiem meczów mundialowych. "Czyli np. jeśli jest ćwiercfinał Francja - Urugwaj, to ciśniemy na Paryż do strefy kibica. Dwa dni później Holandia - Brazylia? Welcome to Amsterdam!" - cytując kumpla.

Druga połowa lipca - więcej jeżdżenia po Europie, zarabianie śpiewem, grą na gitarze i żonglowaniem.

Przełom lipca i siepnia - Woodstock!

Zaraz potem - Boom Festival w Portugalii, w tym roku za darmo dla Polaków.

Stamtąd trzytygodniowy powrót do domu. Gdzie nas poniesie, tam będziemy!

Piszę to dlatego, ponieważ publicznie złożona deklaracja bardziej wymaga tego, żeby ją spełnić.

NIECH SIĘ DZIEJE! :D

#oswiadczenie #postanowienie #nobodykiers #peejayijegozycie
  • 10
@PeeJay: ekstra pomysł z tymi strefami kibica na lato, sam myślę o stopie w okresie wakacyjnym i to brzmi naprawdę świetnie. w każdym razie życzę powodzenia, oby każdy punkt się spełnił, a może poniosło jeszcze dalej ;)
@co_ja_tu_robie: Jednym słowem - xD

Napiszę dwa licencjaty


Z jednego wyleciałem na szóstym semestrze, bo szkoda mi było hajsu na warunek. Z drugim się spiąłem, zdałem i poszedłem na magisterkę z tego pierwszego, fajny mi to burdel zrobiło w papierach, bo nagle na uczelni byłem podwójnie aktywnym studentem. Ten drugi lic miałem na innej uczelni, musiałem wypisać się ze starych studiów i znowu zapisać na magisterkę i system wszystko strasznie #!$%@?ł,