Wpis z mikrobloga

@grey09: Całkiem spoko to wygląda, Citizen również bardzo fajny. Koraliki raczej odgórnie skreśliłem, podobnie cokolwiek co złote czy pochodne. Sam noszę srebrny zegarek więc myślałem o czymś prostym coś podobnego do Twojego, ewentualnie pancerka, co do której mam obawy, że mogłaby porysować zegarek. Pozdro.
  • Odpowiedz
w coś subtelnego


@bartek-michalik-56: bransoletka z zegarkiem nie będzie subtelna. Jak całą stylówkę do tego jakoś dopasujesz żeby nie wyglądało że jest "na siłę" to będzie ok. Jak wklepiesz w google "bracelet and watch" to ci masa fot wyskoczy.
Osobiście bym nie nosił. Ale to kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@bartek-michalik-56: osobiście zamiast dokładać bransoletek kombinuję z paskami do zegarka. Jak potrzebuję coś jaskrawego na lato to zakładam perlona, jak jest zima to założe coś skórzanego. Mogę dopasować sobie kolory do ciuchów albo polecieć w kontrast. Co tylko przyjdzie mi do głowy a pasków jest zatrzęsienie.
tu z neta ukradłem fotę-jeden zegarek różne paski.
thewickerman88 - @bartek-michalik-56: osobiście zamiast dokładać bransoletek kombinuj...

źródło: comment_1664287533TPbfbydWdWSj5I69UaCBFK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bartek-michalik-56: spoko :) mi w nato przeszkadzało to że z jednej strony odstają bo zawija je się na tych szlufkach. I przerzuciłem się na perlony które zapina się jak zwykły pasek (tu polecam markę eulit ale drogie są). Do tego różne skóry i bransolety. Mam też 2 zegarki na czarnej gumie bonetto.
Co do jaskrawych-czasem fajny kontrast wychodzi gdy jesteś ubrany dość stonowanie a na ręku masz np. czerwoną opaskę. Ale
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Wiesz co, jeśli mówimy o paskach nato, to jeśli masz na myśli "zulu", te z takimi charakterystycznymi, grubszymi szlufkami, to wtedy faktycznie trudno się uporać z nadmiarem materiału. A jeśli te standardowe, to zapoznaj się z tym materiałem, bo wystarczy jeden ruch i pozbędziesz się tego zawijania:
https://www.youtube.com/shorts/en3vFWkmx2g
Jak masz sposobność to możesz załączyć fotki tego jak wyglądają zegarki na tych paskach, chyba, że akurat nie uwieczniałeś tego fotkami. Rozmyślam
  • Odpowiedz
@bartek-michalik-56: a co do bonetto to mam takie jak na tej fotce ze starym seikaczem. Mega fajna guma-nie przyciąga kurzu i brudu, nie śmierdzi (a nawet przez długi czas od nowości pachnie wanilią), jest elastyczna i wygodna. Tylko te najgrubsze bonetto po paru latach pękają. Tutaj mam trochę cieńszy który jest bardziej elastyczny i już nie ma tego mankamentu. Mam go z 6 lat.
thewickerman88 - @bartek-michalik-56: a co do bonetto to mam takie jak na tej fotce z...

źródło: comment_1664289619AUP04GU2zPH647vlCjlDoU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz