Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, piszę z anonimowych, bo nie chcę zamieszczać tego wpisu na moim profilu [nie do tego on służy].

Krótko i zwięźle - Czy mogę wyrazić zgodę na zamieszkanie w moim lokalu, jeśli ktoś [rodzina] wskazał moje mieszkanie na umowie najmu okazjonalnego, a ja te mieszkanie wynajmuję komuś innemu? Chodzi o czystą formalność, czy tak to w ogóle może wyglądać. Rodzinie zmieniono po roku umowę na czas określony na najem okazjonalny i nie mają kogo wskazać, aby zawrzeć umowę, a ja swoje mieszkanie wynajmuję już komuś innemu. Oczywiście chodzi o czystą formalność żeby doszło do podpisania umowy, bo wynajmujący nie zgadza się na inną umowę.


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633231aeb3914a7ecae7ab39
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: możesz, bo nikt tego nie sprawdza. Jednak jeśli dojdzie do eksmisji i ktoś będzie w stanie udowodnić tobie, że notarialnie skłamałeś, bo oświadczyłeś, że możesz przyjąć rodzinę, a w rzeczywistości nie możesz, anie nie mogłeś, bo mieszkanie jest wynajęte, to myśle, że można sądownie cię oskarżyć i dochodzić odszkodowań.