Wpis z mikrobloga

@Nikodem: @ShpxLbh: Byś się zdziwił xD PKP swego czasu masowo wysyłała policji każde takie wykroczenie, jeszcze z sugestią aby sprawa szła do sądu żeby jeszcze większy mandat wystawić. Aż policja miała tego dosyć bo tyle tego dostawali, ale musieli reagować. Wydaje mi się że pis, przez pkp i policję zrobił sobie dodatkowe źródło dochodu, bo kamery teraz są na praktycznie każdym przejeździe. Ja dostałem przed podwyżką 300 zł i mnie
Wydaje mi się że pis, przez pkp i policję zrobił sobie dodatkowe źródło dochodu, bo kamery teraz są na praktycznie każdym przejeździe. Ja dostałem przed podwyżką 300 zł i mnie to bolało XD A teraz 2K widzę XDXDXD Te 2K to chyba celowo jest, żeby mieli swój target bez sprawy sądowej.


@lentilek: Hmm gdyby tylko istniał jakiś sposób, żeby nie dostawać takich mandatów
Wydaje mi się że pis, przez pkp i policję zrobił sobie dodatkowe źródło dochodu, bo kamery teraz są na praktycznie każdym przejeździe


@lentilek: To nie jest dodatkowe źródło dochodu. Wjeżdżanie na przejazd pod migające swiatła/ opuszczony lub opuszczający się szlaban jest niedopuszczalne. Już nawet nie chodzi o zżycie tych dzbanów w aucie (pasażerom pociągów zwykle się nic poważnego nie dzieje), ale przez swoją głupotę kierowcy uziemiają pociągi warte dziesiątki milionów złotych
@Nikodem Mirki, stoję na skrzyżowaniu, przejechały samochody, było pusto, ja zacząłem jechać ale światło było jeszcze czerwone. Skrzyżowanie było monitorowane. Raczej dostanę mandat czy machną na to ręką?