Wpis z mikrobloga

@kolegaBob: Jaki chłop tu sprzedaje jakieś gówno za 345 zł więc zaraz pewnie Ci skomentuje xd. Trzeba czekać aż chińczyki coś wymyślą, do końca roku pewnie będzie
  • Odpowiedz
@kolegaBob: Możesz podłączyć bezpośrednio. Jak masz miejsce w kuchni. Taniej, szybciej. A napełnianie swoich różowych na ten moment drogie. Z 400 zl na przetoczke
  • Odpowiedz
czyli to co wysłałem nie nada się do napełniania naboi?


@kolegaBob: A czemu nie? Zawor dwuierunkowy. Znajdz w swoim miescie kogos kto nabija butle CO2 na przyklad do knajp. Dogadasz sie to po koszcie pojdzie.
  • Odpowiedz
To pokaż czym to nabije.. To nie jest przejściówka do naboju.. To jest aby to wpiąć w urządzenie.


@WolfSky: Sam mam sodastreama i kombinowalem jak to ugryc zeby nie musiec kupowac oryginalnych. Tk wiem "cebuladeal"

Nie wiem czym nabije bo sie tym nie zajmuje. Ale to nie moj problem. Jeszcze nie uzywalem ale kupilem zawor dwukierunkowy. A znam zakla ktory nabja butle do knajp. Jak to zrobia nie mam pojecia ale
  • Odpowiedz
@gorzki99: A ja się tym zajmuje i takiej butli o jaką pyta OP nie nabija. Kilkanaście PLN za 100g co2 to ładnie cie zdzierają. Kupuje 6kg w hurcie po 39 zł.

Znajdź w swojej okolicy kogoś kto to robi profesjonalnie, za 20pln (standard) nabija ci 450g.
  • Odpowiedz
: A ja się tym zajmuje i takiej butli o jaką pyta OP nie nabija. Kilkanaście PLN za 100g co2 to ładnie cie zdzierają. Kupuje 6kg w hurcie po 39 zł.


@WolfSky: kilkanascie to i tak jest mniej ni kilkadziesiat za oryginala.

Jasne ze chodzi o to ze nie ide z nabojem tylko butla. a butle musze kupic. I znawu jasne ze i tak wyjdzie taniej.
  • Odpowiedz
@kolegaBob: Butle kupujesz na allegro za 300 zł albo na olx za 200 lokalnie. Ważne żeby miała syfon. A.nabijasz ją w jakimś.zakladzie z gazami technicznymi u siebie
  • Odpowiedz
A jak jesteś z Poznania


@WolfSky: NIe no tej ;P Z poznania nie jestem - rok "wakacji" w sluzbie ojczyzny tam spedzilem- teraz wspolpracuje z poaniakami i tej zawsze w cenie :PPP. Ale do poznnia mam daleko
  • Odpowiedz