Wpis z mikrobloga

XI kolejka 1 Ligi za nami. Co prawda zapomniałem o niej przypomnieć ale pewnie dzięki temu ktoś zdobył więcej punktów niż jakby się do tego przygotował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejka XII startuje już normlanie - w piątek. Pierwszy mecz o 18:00 i będzie to spotkanie ŁKS vs Zagłębie Sosnowiec

-----------------------------------------------------------------

TOP 3 w XI kolejce to:
1 miejsce to @mirek_z_laga z drużyną "Nierdzewne Garnki" - 55 punktów
2 miejsce to @bonpensiero z zespołem "Debole Calcio", @JacekBalcerzak i jego "FC Jarosław" oraz @Serghio ze swoim zespołem "Vistula" - 43 punkty
3 miejsce to @butcherr91 z klubem "Karmazynowy TS" oraz zespół "Ruch Aubym" - 41 punktów

Najmniejsza zdobycz punktowa przypadła zespołowi "NiebiescyR" - 18 punktów

------------------------------------------------------------------

Klasyfikacja generalna:
1 miejsce to @butcherr91 z zespołem "Karmazynowy TS" - 499 punktów
2 miejsce zajmuje @plmpcrue z drużyną "Mielonko" - 495 punktów.
3 miejsce @JacekBalcerzak z zespołem "FC Jarosław" - 475 punktów

------------------------------------------------------------------

Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do wykopowej ligi w Fantasy 1 Lidze, serdecznie zapraszam.

Kod dostępu do naszej Wykopowej 1 Ligi: e9bd3d03
Jeśli dołączycie, podajcie w tym wpisie nazwę swojego klubu, abym mógł wszystkich wołać przed kolejką oraz ustalić zwycięzcę.

Jeśli nie widzisz swojego nicku we wpisach poniżej, oznacza to że nie podałeś nazwy klubu jaki prowadzisz - daj znać w komentarzu. W innym wypadku nagroda za zwycięstwo nie zostanie Ci przyznana ( ͡° ʖ̯ ͡°)

------------------------------------------------------------------

Tag do śledzenia to oczywiście - #fantasy1liga
#pierwszaligastylzycia #pierwszaliga #1ligastylzycia #1liga #pilkanozna #fantasyliga
SpiderFYM - XI kolejka 1 Ligi za nami. Co prawda zapomniałem o niej przypomnieć ale p...

źródło: comment_1664214208l2vWav4il2ykUotCVPV1mK.jpg

Pobierz