Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam komornicze mirki xD czy jeśli mam już egzekucję komornicza i nie mam pracy żadnej (oficjalnie) to czy komornik może ustalić mój nowy adres zamieszkania na podstawie przelewów do właścicielki? W sensie przejrzy konto, znajdzie numer konta właścicielki, ustali jej dane we współpracy z bankiem i napisze do niej polecony o treści " dzień dobry mieszka u Pani dłużnik Mariusz Wojtyła poproszę o adres"
#komornik #dlugi #windykacja #prawo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63318901b3914a7ecae7977e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HansVonGrooBer: jak może? XD jakim prawem może się skontaktować z osobą prywatną do której oo robi przelew prywatny.
@EmcePomidor2: no też mi się wydaje że nie może ale skąd wsm wiadomo że nie może? XD z pracodawcą się skontaktowac może to może i może z odbiorcą przelewu. Sama wsm nie wiem cD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HansVonGrooBer: czyli co może? Przecież najpierw musiałby do banku się udać by bank na podstawie numeru konta sprzedał mu tożsamość właściciela lokalu. Może to zrobić jeśli nie jest strona postępowania?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paitius: no i tak do końca życia będzie próbował? A jak założę konto za granicą i zatrudnię się w firmie z Niemiec? Na revolut też nie wejdzie. A mieszkanie kupię na siostrę albo siostrzeńca
@Itslilianka: Tak, do końca życia teoretycznie, ale egzekucji będzie kilkanaście po drodze, będą trwały do max dwóch lat u jednego komornika, później umorzenie jako bezskuteczna, do sześciu lat wierzyciel może ponownie zgłosić wniosek o wszczęcie do dowolnego komornika. Aż w końcu będziesz miała 60 lat i emeryturę i z takimi odsetkami i kosztami do śmierci będziesz miała emeryturę niższą o 25 procent ( ͡° ͜ʖ ͡°)