Wpis z mikrobloga

Co mam zrobić plus nie chce udzielić pozwolenia na przeniesie do innej sieci?
Złożyłem wniosek u docelowego operatora, dostałem SMS od plusa, że taki wniosek otrzymali i nic... Na pierwszego maila odpisali, że muszę sprawdzić u operatora do którego mam się przenieść, co zrobiłem. Później, na pytanie czy udzielili pozwolenia na przeniesienie już przestali odpisywać. Trwa to już ponad tydzień. Mowa o przeniesieniu numeru z na kartę na kartę, nie abonament.
#plus
  • 3
@Szpaqowsky: najczęściej takie sytuacje mają miejsce, gdy dochodzi do jakiejś niezgodności danych. Przykładowo zmienił Ci się nr dowodu, czy adres. U nowego operatora podałeś aktualne dane, a u obecnego operatora są stare dane. Inny typ niezgodności to np. gdy u obecnego operatora masz nr na abonament, a podczas składnia wniosku o przeniesienie numeru zaznaczyłeś, że chodzi o numer na kartę. Docelowy operator powinien Ci powiedzieć, co tam się nie zgadza.
@Specjalista_Plus: nie prawda; docelowy operator wysyła wniosek ze wszystkimi danymi potrzebnymi do przeniesienia. Dane są aktualne. Dlaczego piszecie, że docelowy powinien mi powiedzieć, co się nie zgadza skoro nie dostał informacji zwrotnej od was? Rozwiązałem problem po wizycie z salonie plusa, gdzie wytłumaczono mi, że mój numer został zarejestrowany bez wszystkich danych, co zdarza się, gdy rejestrujemy się np. w Żabce. Dane zostały uzupełnione i przeniesienie zostalo dokonane.

Wniosek jest taki: