Wpis z mikrobloga

@Zordon_: nie rozumiem zależności pomiędzy tym co napisałeś, a respektowaniem miejscówek zajętych przez kogoś. Jeżeli chodzi o zabijanie graczy - kiedyś było tak, że o porządek dbały gildie i każdy przypadek zabicia bez powodu miał często swoje konsekwencje. Teraz nie oszukujmy się - raczej każdy ma to w dupie.
@northstigma: W jaką Ty Tibie grałeś? Jakie gildie? Na 15 lvlu z #!$%@? skillami w kilka osób i robiło się co chciało i kogo chciało, a jak ktoś miał kolegów, to i tak często znajomość mapy i mechaniki gry pozwalała bez problemu uciec. Czasem trafił się kozak i sam rozdupczył całe PK team xD
To jest pvp, jakie respektowanie? Jesteś kozakiem, się obronisz, jesteś leszczem to padasz.


@Zordon_: Już miałem odpowiadać na to, ale…

W jaką Ty Tibie grałeś? Jakie gildie? Na 15 lvlu z #!$%@? skillami w kilka osób i robiło się co chciało i kogo chciało


…dobre XD, zapraszam do 21. wieku kiedy dominando gania Cię tysięcznymi lvlami, aż im stówkę PLNów zapłacisz, żeby odpuścili.
@Zordon_: grałem od 7.6 -> 9.x. 15lvlami, owszem ale nie ludzi ktorzy byli w stanie Ciebie złożyć na strzała. No i oczywiście na 100% gadasz o zwykłym randomowym PK. To co teraz jest to często noob lvl vs Hlvl. Powiedz mi, jak chciałbyś ograć gościa który jak chce to ma Ciebie na strzała?