Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, mieszkam niedaleko granicy czeskiej i zastanawiam się nad otworzeniem wypożyczalni passatów, dużo osób tutaj jeździ na #austria #emigracja praca na zjazdy, czy ktoś z was próbował już taki #biznes ? Macie jakieś rady jak by to ugryźć? Lvl 21 here, najbardziej stopuje mnie fakt że już tego typu działalności trochę tu jest, ale jak dzwoniłem rok temu po różnych to często aut nie ma, więc popyt też jest.
Plusy: mam warsztat w domu, tylko musiałbym się nauczyć ogarniać mechanikę, żeby te passaty robić.
Obecnie też pracuje w Austrii i narazie pieniądze trzymam w euro rozmyślając nad czym w co je można zainwestować, ewentualnie jakieś inne pomysły?
#zarobki #inwestycje #oszczedzanie #pracazagranica #pracbaza #wychodzimyzprzegrywu
  • 9
@Bubakowski: też o tym myślałem ale zrezygnowałem, anyway jest to pomysł bardzo dobry jak dobrze ugryziesz koszta ubezpieczenia aut i jakąś działke gdzie beda stac i bedziesz je wydawał.

Ci na Austrie potem nawet nie oddają tego auta tylko przelew robią i tak się kreci kasa cały rok
@Bubakowski tak jak sam piszesz, duża konkurencja jest na rynku - najlepiej to widać w piątek na drodze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jak już to może wejść we współpracę z jakąś agencja pracy?

@ogladacz: ludzie najczęściej o te auta pytają, choć tak na dobrą sprawę jakieś skody też były by dobre, jak najtaniej i żeby komfort jazdy był dobry, no i oczywiście silniki jak najmniej awaryjne