Wpis z mikrobloga

Pożyczyłem dziś citroena berlingo multispace, żeby przewieść coś sporego. 1,6 hdi, skrzynia bodajże ai6, taki zautomatyzowany manual. Wszystko super, tyle, że domyślnie jest włączony system start-stop i tu pytanie, jak się to wyłącza? Jest jakiś guzik? Właściciel nie wie, instrukcji nie mam, na logikę powinien być jakiś przycisk, ale może citroen nie robi? W sumie jest pięć przycisków na krzyż, bieda edyszyn #motoryzacja #citroen #peugeot
  • 10
@FilipWWL: Nie znam się na Berlingach itp, ale jeśli jest tam też tablet, to w musisz wejść w ustawienia, tam masz chyba jakieś związane z samochodem i dopiero tam jest opcja wyłączenia start/stop.
I tak tą ceremonię trzeba powtarzać za każdym razem
@NuklearnySzpadel: Nie wiem czy to francuska norma ale w swoim C3 też mam multum dziwności. Asystent głosowy na lewej manetce i na kierownicy tez po lewej stronie, regulacja głośności na kierownicy i pokrętłem przy tablecie... w sumie można by tak wyliczać.
@GlodnyJestem: Dzięki wszystkim, znalazłem, jest guzik eko , kontrolka się nie zaświeca jakby całkiem nie reagował. A wyłączyć chcę, bo przy lewoskręcie zgasł mi na środku skrzyżowania, a uruchomienie trwało wieczność