Wpis z mikrobloga

@fervi: no chyba nie do końca #!$%@?ć, bo nie chce mi zassać aktualizacji programów po sieci. wrzucam wszystko w politykę i jak wcześniej działało i instalowało aktualizacje po gpupdate /force tak teraz dupa
@K_O_R_N_I_K: konkretnie: są 2 polityki w GPO: jedna dotycząca ustawień systemu, przekierować folderów itp - ona działa super i druga - dotycząca instalacji apek i jej wcale nie widzi - a widział
@K_O_R_N_I_K: no kurde nie pamiętam kiedy dokładnie, ale może miesiąc, może dwa temu. Nie robiłem aktualizacji apek ostatnio to nie widziałem, a teraz chciałem to już nie działa :/
via Android
  • 0
@K_O_R_N_I_K samo się naprawiło po którejś aktualizacji Windowsa - poszło i zainstalowało programy. Uwaga nie aktualizuj komputerów w domenie do Win11 22H2 bo jest problem - wywala je z uwierzytelniania i nic nie idzie z tym zrobić
via Android
  • 0
@K_O_R_N_I_K no ale masz 11 w wersji najnowszej 22h2? Bo u mnie była starsza i po aktualizacji wywaliło. Szukałem w necie info i ogólnie to nie jest pojedynczy przypadek tak jak u mnie
samo się naprawiło po którejś aktualizacji Windowsa - poszło i zainstalowało programy. Uwaga nie aktualizuj komputerów w domenie do Win11 22H2 bo jest problem - wywala je z uwierzytelniania i nic nie idzie z tym zrobić


@FoxX21: Mirek masz rozwiązanie bo właśnie trafił mi się taki gagatek xD Znalazłeś rozwiązanie :D ?