Wpis z mikrobloga

@alteron: no, a teraz wyobraź sobie, że prawie każdy(średnio samochodem w mieście podróżuje chyba 1,3 człowieka) z nich przyjechał samochodem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alteron: co konkretnego chciałeś przekazać zdjęciem z jakiegoś parkingu P+R z innego kraju? :D

I niby według Ciebie jak to się łączy z tagami które dałeś? :D

Źle że rowerami jeżdżą za granicą? :D
  • Odpowiedz
@alteron: ta ilość rowerów świadczy o tym, że w tym mieście musi istnieć infrastruktura która pozwala wygodnie korzystać z roweru jako środka transportu. Więc spokojnie, nam to nie grozi.
  • Odpowiedz
@alteron:

Ale ja mam w dupie auta, chce mojej przestrzeni dla mieszkców, parku, zieleni a nie złomowiska dla pedalarzy. Jak jesteście fanami złomu to trzymacie sobie go u siebie w domach.


Czyli co, pozbywamy się wszystkich środków transportu i chodzimy na piechotę?

BTW, manipulatorze, zapomniałeś umieścić zdjęcie w kontekście. Co to za miejsce? Czy to miejsce wyklucza istnienie parku i przestrzeni dla mieszkańców?

Nie kompromituj się.
  • Odpowiedz
@alteron: no i fajnie, wysoki udział ruchu rowerowego i transportu publicznego pomaga osiągnąć Twoje marzenia, bo w dobrze zarządzanym i planowanym mieście część tej przestrzeni, której nie trzeba poświęcać na parkowanie samochodów, będzie użyta na zieleń.
W Amsterdamie akurat to widać. Choć byłem kilka lat temu ostatnio, to może zabudowali w tym czasie, ale wątpię.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@alteron: piękny widok, marzenie kiedyś żeby w wawie tak było. Szkoda ze nie rozumiesz idei, takie rowery przy transporcie miejskim to zwycięstwo. Brak aut, ten post tl trolloing mam nadzieję
  • Odpowiedz
@alteron:

pokaż w kolorze, a już tego nie pokażesz bo zobaczysz betonową pustynię, pięknie rowerki ratują świat.


To zaznacz na tej betonowej pustyni miejsce, które zajmuje ten parking.

JPDL, jakim trzeba być ograniczonym, żeby się czepiać o parking dla rowerów przy głównym dworcu w mieście, gdzie to nie jest teren rekreacyjny dla ludzi a beton i tak tam był.
  • Odpowiedz