Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy pakt z Szatanem działa? Generalnie, nie jestem jakąś spektakularnie wierzącą osobą. Ale, spotkałem się z wyznaniami osób które twierdziły, że zawiązanie paktu z Szatanem w zamian za określone skierowane do niego prośby działa (mowa nawet o paktach w formie „ustnej”). Może brzmi komicznie, kuriozalnie wręcz, ale czy coś może być na rzeczy? Czy może wpływa to po prostu na naszą podświadomość i te życzenia to zwykły zbieg okoliczności? Sam dziś to zrobiłem, zobaczymy w sumie co się stanie xd

Jeśli Szatan itp. istnieje, to win, bo prośby spełnione.
Jeśli nie, to też win, bo nic się nie stanie xd

#religia #satanizm #kiciochpyta #wiara

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63299d3b9a4a773345e626b4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 12
Miałam styczność z sektą. Ale to za mało by mówić że z szatanem. W niego nie wierzę. Tak samo jak w Boga i inne religijne czy magiczne sztuczki.
@AnonimoweMirkoWyznania: słyszałem o takich paktach, potem egzorcysta i ehm naprawinie życia przez kilka-kilkadziesiąt lat pozdro xd
Niestety życie nie jest łatwe i przyjemne, ba ja zauważyłem ze najwiecej satysfakcjibz czegos jest jak się wykona duży trud i włoży sporo pracy.
Jeśli chcesz coś to zasuwaj;) ja napierdziela teraz camino ( do santiago de Composteli )
Od małego odmawiałem różaniec, byłem ustawiony lepiej niż koledzy z dobrych domów, pomimo mojej patolo;)
Ps