Wpis z mikrobloga

Trochę nie kumam przykładu


@jaczyliktoo: Bo to zależy od człowieka, ale chyba w większości przypadków, po paru latach co byś nie robił zaczyna się po prostu nudzić, wchodzą schematy, rutyna itd. Jasne może ktoś się relaksuje robiąc 40 lat przy taśmie i mu się to podoba, bo stara nad uchem nie #!$%@?, dziecka nie drą mordy, na głowę nie kapie to można nawet nadgodziny porobić. Poza tym, nauczenie się czegokolwiek nowego
biorąc pod uwagę, że piszesz już do mnie drugi komentarz mimo, że nie zdążyłem się jeszcze odnieść do pierwszego, to chyba trochę frustruje cię to jaką osobą jesteś. Może warto by było jednak ciut coś zmienić w swoim życiu?


@jaczyliktoo: napisałeś by robić co się lubi więc odniosłem się z mojej perspektywy. Dobrze to jakiego psychoterapeuty mam iść i po jakim czasie zobaczę pierwsze efekty jak cudownie moje życie się zmieniło?
@jaczyliktoo:
Ale ja najbardziej relaksuje się siedząc sobie przed chatką w górach, pijąc kawkę i patrząc na piękną panoramę i mogę tak godzinami i się nie nudzę, a później mogę ewentualnie wstać, przeciągnąć się i zrobić jakiś szlaczek parokilometrowy, wrócić posiedzieć, wpić piwko przy ognisku i iść spać i przy tym wszystkim nie mieć zawracanej dupy przez innych ludzi. I co teraz? Kto mi za to zapłaci? ( ͡° ͜
no #!$%@? proste "weź kredyt zmień prace". miasto 10k, jedna fabryka, chora matka, ale ty nie wiesz jak można robić coś czego się nie lubi, ja #!$%@?.


@WiemyCoWiemyKogo: typowe myślenie biedoty. Wina całego świata a ja nic nie mogę. Wina miasta, jednej fabryki, chorej matki a ty biedulek. Masz internet szukaj roboty w jakimś dużym mieście jak już znajdziesz wynajmij kawalerkę, przenieś się z matką, budę w której mieszkacie sprzedaj. W
@przegro_pisarz: Ja nie #!$%@? po 12h. Loguje sie kolo 7-8, zależy jak wstane, kończę 15-16:00. "pracuje" 7 max 8h, realnie max 4-5h, nie wiecej. Skoro tak Cie dupa zapiekła to widocznie #!$%@? w fabryce azbestu za najniższa ¯\_(ツ)_/¯

Nie wiem jakie studia masz skończyć, ja akurat pracuje w logistyce w jednym z wiekszych korpo na świecie. #!$%@? to moja różowa TERAZ by za 3-4 lata nie musiała wylewać żali na wykopie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@inflacja_biedaku: ja nie mam do nikogo pretensji tylko przedstawiam perspektywę której oskariat bananni nie pojmuje, że nie każdy może robić co chce w życiu.xd co wy #!$%@? oglądacie co wy czytacie że myślicie że kazdy w świecie.jest.panem własnego losu xd. Świat to #!$%@? miejsce w którym o losie decydują koordynaty miejsca urodzenia a nie chęc zmiany. Powiedz somalijczykowi żeby wziął nadgodziny to się wyrwie z biedy xddd