Wpis z mikrobloga

@TfarukBartus: wszyscy pisali ze na stara generacje wyszedł z tego potworek nie do odratowania, wiec dalej nie wiem na co liczyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) .Kup sobie nowa generacje to wtedy poznasz prawdziwa jakość tej gry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TfarukBartus: w sumie trochę mnie dziwi ta skala narzekań, bo mam trzech ziomków którzy przeszli CP na PS4 (jednej pro, dwie zwykłe slimki) i podobało im się. Jasne, niski klatkaż i trochę błędów, ale żadne uniemożliwiajace grę a klimat się spodobał. A tu po takim czasie takie problemy i ludzie masowo piszący że nie ma co grać na tym sprzęcie. Fakt że nie podoba mi się ta decyzja o porzuceniu tych
@DESiGNER86: Nie wprowadzaj go w blad wczoraj kupilem na xbox series x i ta gra raz ze wyglada jak gowno to jeszcze jest dalej zbugowana oraz bez klimatu . Naprawde w tych klimatach to swietnie bawie sie w watch dogs3 ale cyberpunk? Nie wiem co ale cos tutaj nie gra …
@TfarukBartus @Czarna_ksiazka: Grałam w dniu premiery na bazowym PS4, przeszłam całość i w żadnym punkcie nie była niegrywalna (a było to przed wszystkimi późniejszymi patchami).

Była masa glitchy, które poza irytowaniem lub rozbawianiem nie przeszkadzały w samej grze, było oczywiście rozczarowanie jakością produktu i brakiem wielu elementów które były obiecywane, ale fabuła i cyberpunkowy klimat, którego oczekiwałam, wyszły im bardzo dobrze i sprawiły, że świetnie się przy tej grze bawiłam.

Wszystkie