Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że Rockstar wypuści potężnego crapa ala pierwsze wersje C2077, może wtedy do graczy dotrze jak ta firma pluje im w pysk.... A nie, co ja #!$%@? xD Diablo Immortal osiągnęło sukces i gigantyczne przychody więc sky is the limit!

Cockstar, Biedeszda i Sraktivision to święta trójca która może mieć 10 afer miesięcznie a i tak każdy kupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #gry #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_1663584012BYHtnJxoUtzWJmI4ddzsh5.jpg
  • 13
@L3gion: Ale co to za studio robiło ten remaster? Jakieś przygłupy. RDR 2 był zajebisty, gta v też więc jestem w 90% pewny że gta vi też może być dobre, ale wiadomo że może być inaczej dlatego remember no preorders ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale co to za studio robiło ten remaster?


@xWaleq: Studio które wziął Rockstar, zlecił im zadanie po czym zaakceptował finalny produkt jednocześnie usuwając ślady nie remasterów z powierzchni internetu. To tak jakby powiedzieć że Hitler nie wiedział o Holokauście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gta v też


GTA V to pod wieloma względami krok wstecz vs GTA IV.
@L3gion: No w sumie beka że Rockstar zaakceptował tego remastera ale co zrobisz :D Co do GTA V może i pod niektórymi względami krok wstecz, ale i tak to była bardzo dobra gra według mnie i wielu innych osób. Trzeba poczekać aż R coś pokaże od siebie i wtedy można coś gadać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: jeśli mimo ogromnej krytyki GTA DE się dobrze sprzedało, to tym bardziej jest pewne, że ludzie rzucą się na GTA VI jak tylko wyjdzie.