Wpis z mikrobloga

@agent89: @wpisynienawisci: Nie XD sam bardzo rzadko korzystam z krypto - można powiedzieć, że raz lub dwa razy w roku, stąd nie wiem o co chodzi :D Myślałem, że jakieś problemy z giełdą i więcej osób poszkodowanych i zbierają materiał dowodowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wpisynienawisci: Pewnie bym zauważył, gdyby coś ubyło mi z konta.... w sumie na koncie same drobne ( ͡ ͜ʖ ͡)

@agent89: Nie miałem żadnego włamania. Jak mieliby coś takiego udowodnić skoro i tak prawie wszystko jest anonimowe, a sam jestem w charakterze świadka? Sam nie wiem co o tym sądzić
@agent89: Myślisz, że będą w stanie się dokopać do prywatnego papierowego portfela?

@cr_7: Ano, nie wiem czy nie jest to powiązane z bankiem. Miesiąc przed korzystaniem z giełdy kazali mi się tłumaczyć ze źródła dochodu - kupiłem mieszkanie za gotówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) za otrzymaną od babci darowiznę.

Ale to chyba nie byłbym świadkiem, a oskarżonym lub chociaż podejrzanym.¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hanslik: będą w stanie się do kopać bo robiłeś kyc na zondzie i wpłacasz tam hajs z własnego konta.
A wzywają w charakterze świadka bo tak istnieje większą szansa, że przyjdziesz. Jak będziesz od razu w charakterze oskarżonego to albo nie pójdziesz albo się przygotujesz
@WhiskeyIHaze: No tak, od razu miało lecieć przez kantor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jakoś się z tego wygrzebiemy. To nie są bajońskie kwoty... zobaczymy jak będą brzmiały "standardowe pytania" ( ͡º ͜ʖ͡º)