Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Frasad: z takich życiowych osiągnięć to już wtedy ich nie szanowałem. Zwłaszcza uwielbienie dla Kolonki było dla mnie niezrozumiałe.

@jast: kolonkę na początku jego przygody z jutubem ogladało się przyjemnie, bądź co bądź gość miał warsztat i o ile mówił o stanach to było to ciekawe. Z resztą jego bym aż tak bardzo nie szkalował, przecież u niego to na sto procent ciężkie dragi, albo schizofrenia, więc nie powinno się
@Frasad: poratuj szlugiem xd, pamiętam że nawet nie wiedziałem za bardzo kto to taki ale kręcił się przy krulu a to znaczyło że na bank ktoś mądry. Gdzieś tak koło 18-19 roku życia zaczęło mi przechodzić, potem przecholowałem w drugą stronę, teraz staram się zachowywać stabilność i nie przesadzać w żadną stronę xd
Tylko jest jeden problem cejrowski to zagorzały kapitalista a nie komunista. Cejrowski to po prostu taki Amerykaniec starej daty.


@KalashnikovMirasnikov: cejrowski to taki amerykański "jesus freak", a ten jego "kapitalizm" to podobny odłam co paruweczkowy korwina - nie ma sensu w realnym świecie. Uregulowanie jest złe, no chyba, że chodzi o kościółek to nie, wtedy sklepy można zamykać kapitalistom w niedzielę (typ ma nawet swój internetowy w niedzielę zamknięty xD)