Wpis z mikrobloga

@Shell136: Ja się przymierzam , co prawda budować budynek na który mi zależy będą za 2-3 lata -ale wiadomo jak jest dziura w ziemi to najtaniej
@Shell136 jest zdecydowanie za wcześnie, jeszcze min pół roku, a najlepiej rok - tak żeby zwala na dobrze się zadomowił w świadomości społeczeństwa - i tej kupujacej i tej sprzedającej.. no głównie tej drugiej.
@luji: Nie tyle ceny, co najlepsze mieszkania schodzą. Zawsze byłem podejścia, że lepiej dopłacić za widok albo rozmieszczenie niż zaoszczędzić, a potem się męczyć. Chyba, że na wynajem to co innego
@Shell136: Mam tak samo a ostatni budynek konczy sie przy lesie Krajobrazowym z brakiem mozliwosci budowy na nim czegokolwiek pozostałe 3 są mniej wiecej na widok ulicy albo okna sąsiadów.
@Shell136: Oj nie interesowałam się bo jak zobaczyłam na żywo w jakimś standardzie są ich budynki to bym nawet tego po 50% obniżce nie kupiła. Serio, nie widziałam nigdy czegoś takiego
@Shell136 to jak kto uważa, ja mieszkać gdzie mam, forsa pracuje, mój target nieruchomości tanieje, wszystko się toczy w dobrą stronę. Jak z jakiegoś powodu musisz zamieszkac za rok... No to musisz... Pytanie czy za rok nie kupisz gotowca w podobnych pieniądzach ale omini cię cały cyrku z wykończeniem - bo to zgodnie z nazwą - wykańcza....