Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 22
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczkowy), 07:02:01, Poniedziałek, 19 września 2022. Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora. Słońce wstało dziś o 06:26. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 12 godzin i 28 minut, w zenicie znajdzie się o 12:40 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:55. Ciemna noc zapadnie o 20:13, ale gwiazd można wypatrywać od 19:30.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczk...
  • 17
@06m12 @amerciak @bialy_murzynek @Carbon_Solutions @Dziadekwnuczek @Dziesion @Hansim33 @Leisik34 @Marinero1 @mitchumi @omi-omi @Pelit @pepek614 @pieho @Piekny_Maryjan @RudzielecZakapowy @Wrzemian @zawodowi3c @zielarz @shitty_support: @micke: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo @omi-omi @slabehaslo

Dzien obry, nie przepadam za poniedzialkami, bo slabo spie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ekspress klasycznie nie dziala z rana () Do tego zrobil sie syf w pracy, a mowilem ze tak bedzie (°
Pelit - @06m12 @amerciak @bialymurzynek @CarbonSolutions @Dziadekwnuczek @Dziesion @H...

Dzień dobry!
Poniedziałek, rześki ale słoneczny poranek. Ten tydzień przynajmniej dla mnie jest krótki. Byle do środy, a czwartek to mały piątek.
Niedzielne przebywanie na saunach działa kojąco. Skóra dziękuję za wygrzanie i wytarcie solą, a ja czuję się wypoczęty i wyspany.
Mego dnia i spokojnego.
@bolorollo najlepsiejsze życzenia dla Was!
https://youtu.be/VGk24PddSf4
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

@micke: zazdraszczam
@wynalazek_one: w tym tygodniu dla mnie wtorek to piątek, potem 5 dni odpoczynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Wczoraj znowu wpadłam w dołek psychiczny, rozstroiłam się nerwowo, że zasnąć nie mogłam.