Wpis z mikrobloga

  • 12
Bo? Ktoś nie ma czteroosobowej rodziny, nie ma miliona kompletów talerzy i ma czekać wieki aż zapelni zmywarkę i pusci program? To jest Januszowe?

@Mekeke2 ale 45 kosztuje prawie tyle samo co 60, zużywa podobne ilości wody i detergentów, i nikt ci nie broni zapełnić 60 taka samą ilością talerzy jak 45 (podpowiedź - zostanie trochę miejsca) i nie trzeba czekać. Mieszkam sam i mam 60, kiedyś moi rodzice mieli 45 i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@saperq: @coo84: Nauczcie się układać naczynia, ja potrzebuję 2-3 dni, aby zapełnić 45 i mieszczę w niej 3 patelnie (30, 26, 20), 2 garnki (3l-2l) i do tego szklanki talerze i jakieś inne rzeczy. Wszystko jest domyte.
  • Odpowiedz
@Krunhy: niektórzy po prostu używają więcej naczyń. Ja też umiem włożyć tyle naczyń co ty (a nawet więcej bo mam 60), ale u mnie to jest zazwyczaj "przerób" po jednym dniu
  • Odpowiedz
  • 11
@Mekeke2 nowe zmywarki mają te mądre programy co wykryją że zmywarka jest w połowie zapełniona i zużyje mniej wody. Do tego 45 praktycznej zużywają tyle samo energii i wody co 60. Ludzie zazwyczaj biorą 45 bo nie wejdzie im 60 tak samo jak z pralkami jak nie masz miejsca na normalną to bierzesz slim.
  • Odpowiedz