Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej wszystkim,

Stała się rzecz, przez którą jestem zdruzgotany. Jakis czas temu poznałem na Tinderze bardzo fajna laske. Jakoś tak zaiskrzylo między nami i zaczęliśmy się spotykać regularnie. Przyznaję, głównie na seks, ale oczywiście nie robiliśmy wyłącznie tego. Po prostu taka luźna relacja. Dodam, że dosyć długo nie byłem z nikim i nie uprawiałem seksu, bo ma to znaczenie dla reszty historii.

Seks klasyczny uprawialiśmy w zabezpieczeniu, oralny niestety bez i to mogła być przyczyną dalszych problemów. Po jakimś czasie na moim ciele zauważyłem wiele dziwnych śladów i brodawek. Natychmiast poszedłem do lekarza, który stwierdził, że to wirus HPV. W międzyczasie zrobiłem sobie usunięcie tych zmian. Wszystko zagoiło się ładnie, ale niestety duża część zmian skórnych szybko powróciła.

Oczywiście poinformowałem moja partnerkę o wszystkim. Poszła na badania i teoretycznie wszystko jest ok. Ona teraz chce zakończyć znajomość (oficjalnie z innego powodu) i jestem tym faktem zdruzgotany.

Teraz nie będę mógł prowadzić życia seksualnego, bo po pierwsze słabo to jeszcze wygląda, a po drugie przede wszystkim będę zarażał inne partnerki. Nie chce żeby ktokolwiek miał przeze mnie np. raka szyjki macicy.

Moja partnerka chce odejść. Powiedziałem jej, że i tak już jest zakażona, a ja wkrótce powinienem mieć wszystkie zmiany usunięte, więc może wystarczy tylko usunąć wszystkie zmiany, zrobić sobie przerwę, zrezygnować też np. z oralnego i wszystko będzie ok.

Nie obwiniam jej o nic, ale to ona mnie zaraziła, a nie otrzymałem od niej grama współczucia chociaż wie, że mi ciężko i mnie to strasznie zdolowalo. Była dla mnie zawsze taka miła, sympatyczna, nazywala swoim przyjacielem, komplementowała podczas seksu, a teraz jest chłodna i oschła. To nie moja wina, że jestem chory. Wyniki na inne choroby weneryczne mam negatywne.

Czy ktoś miał podobną sytuację z HPV? Po jakim czasie od zaleczenia zmian można znowu uprawiać seks?

Jak pomyślę o tym że czeka mnie taka długa przerwa od seksu, podczas gdy ona będzie się dalej spotykać z innymi to mam po prostu dość. Przecież nawet jak będę wyglądał ok to i tak będę musiał informować
potencjalne partnerki o tym. A ona w ogóle nic sobie z tego nie zrobiła. Nie podoba mi się to chociaż wciąż mam do niej wiele pozytywnych uczuć. Dlaczego mnie to spotkało? Odechciewa mi się przez to wszystko żyć...

#seks #tinder #zdrowie #choroby #chorobyweneryczne #dermatologia #hpv #hiv #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63262e16041b5d4b0ba03006
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
OP: @handler

Tu OP, nie mam kodu autoryzującego. W moją stronę seks oralny uprawialiśmy kilka razy. W jej stronę chyba tylko 2.

@SuwerenyPL

Nie, ona nie ma żadnych objawów. To często jest bezobjawowa choroba, co oczywiście wcale nie umniejsza jej znaczeniu.

Wciąż źle czuję się z tym wszystkim. I z zakażeniem i z jej reakcją na to. Momentami nie wiem co mam ze sobą zrobić.
---

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@Blaszczykowski_Robert: w większości przypadku organizm zwalcza całkowicie po jakimś czasie zakażenie wirusem HPV - wiec nie każdy zarażony będzie mieć nowotwory, to tylko w szczególnych wypadkach, kiedy organizm nie może sobie poradzić z pozbyciem się jego + musi to być jeszcze typ hpv wysokoonkogenny
  • Odpowiedz