Wpis z mikrobloga

Widziałem zdjęcia z Izium. Chyba sprawiedliwą odpowiedzią na ten ruski bandytyzm byłoby totalne embargo medyczne wobec Rosji - zakaz eksportu tam jakichkolwiek leków (także dziecięcych czy onkologicznych), wyrobów medycznych (np. preparatów znieczulających), sprzętu szpitalnego i części do niego. Bez zachodnich dostaw rosyjska ochrona zdrowia leży, a ich szpitale stają się umieralniami w stylu trzeciego świata.

#rosja #ukraina #wojna
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Basileus: takie embargo nie przejdzie, bo jest antyhumanitarne. Bardziej mnie zastanawia co USA rzuci na stół. Coś czuje, że mogą być pchane ekstradycje cyberprzestępców z Rosji. Czekają na nich wyroki do 120 lat (,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Basileus: był na wykopie dzisiaj shot z jakiegoś kanalu Rosjanina, gdzie pokazane jest tłumienie protestu, gdzie typ trzyma ręce w powietrzu bez transparentu. Tam ludzie nie mają świadomości, że można w jakikolwiek sposób stawiać się władzy. Ten kraj jest do zaorania. Najpierw bolszewizm, potem imperialne majaczenie w ZSRR, putinowska Rosja która pierze mózgi i eksportuje swoje rozwiązania, szczególnie do Polski i Węgier
@Basileus: Oczywiście cię rozumiem ale nie masz wpływu na żadne decyzje. Takiego embarga nigdy nie wprowadzą. Bo kiedyś dawni biznes partnerzy znowu zasiądą przy stole. Ja bym tylko chciał żeby cofnąć wizy oraz pozwolenia na pobyt w Unii Europejskiej, osobom, które popierają rosyjską agresję a i tak pewnie tego nie zrobią i dalej będę czytał jak ruscy biją ukraińskie kobiety w krajach zachodnich.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Emerszz: to niech zidiociali rodzice ruszą d..ę i wygonią tę bandę, która rządzi ich krajem. Naprawdę dość mam tezy o "dobrych Rosjanach i złym Putinie".

@Basileus: XDDD o jakie to #!$%@? proste xD
Jeszcze dojebmy uchodźcom z Korei pln to będą mieli motywację uwalic kima.
No i polaczkow zeby pozbyli sie pisu zatruqajacego rzeki i drwiacych z wartości europejskich.

@hejkatulenka666: ale wiesz ze tu nie chodzi o dzieci tylko