Wpis z mikrobloga

do tego często po pulsujących włączają się awaryjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@tellet: no u mnie tak samo. Kierowca myślał że jednak coś mi zrobił, bo zjechał na pobocze zapewne z powodu właśnie świateł awaryjnych. To nie było aż takie mocne hamowanie żeby włączyły się w trakcie. Włączyły się już po zatrzymaniu.
O kurła, gość w ostatniej chwili się ogarnął. Gdybyś pojechał, to gość na czerwonym by przejechał?


@login_89: kabina na pewno minęła by na żółtym. Wrzucił dwa nagrania i wszystko widać.
Też czułbym się zaskoczony jakby ktoś tak zahamował z dupy z ABSem, na drodze z limitem 70 czy 80.

@DOgi: Kierowca tira musiał cie nieźle #!$%@?ć. Ciesz że był uważny. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale jakby doszło do
@DOgi: przykro mi, ale nie mogę inaczej nazwać Twojego zachowania - było debilne. Widać, że dałeś ostro po heblach, bo inaczej nie zaczęłyby migać światła awaryjnego hamowania. A przecież spokojnie zdążyłbyś przejechać na żółtym... Co do kierowcy tira, zachował się wzorowo, powinieneś mu flaszkę postawić za to, że Cię nie skasował.
@r5678 ty jesteś głupi czy udajesz? nawet jesli by nagrywający dostał mandat za szalone hamowanie (co jest bardzo mało prawdopodobne skoro zatrzymał się przed sygnalizatorem...) to kierowca z tyłu ma bezwzględny obowiązek utrzymywać odstęp pozwalający mu na panowanie nad samochodem. Światła to nie sugestia.
CHYBA ŻE spowoduje to zagrożenie na drodze


@pansmek: oczywiście sprawdziłem lusterka. Za mną nikogo nie było. Poniżej krótki komentarz z mojej strony.

Ciesz że był uważny. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale jakby doszło do kolizji to ty byłbyś winn


@r5678: otóż nie był uważny. Zmieniał pas, gdy już hamowałem. Zobacz sobie na pierwszym nagraniu kiedy zapala się światło stopu w moim aucie. Kierowca tira zareagował bardzo późno.
Widać, że dałeś ostro po heblach, bo inaczej nie zaczęłyby migać światła awaryjnego hamowania


@krajzega: nie. Nacisnąłem mocno hamulec, ale nawet nie na tyle by zwykle awaryjne włączyły się w trakcie hamowania. Włączyły się pulsujące światła stopu, a nie awaryjne.

Poza tym jechałem tam ok 70km/h. Przy takiej prędkości, w takiej odległości od świateł jest bardzo duże ryzyko wjechania na skrzyżowanie już na czerwonym. A tak mówiłem, tam są fotoradary na
@r5678: doczytałem resztę Twojego komentarza. Takich jak Ty powinno wyeliminować się ze społeczeństwa kierowców. Jesteś zagrożeniem dla społeczeństwa.

Spanie za kierownicą jest absolutnie zakazane i nie może być wymówką.

jak nie chciałbyś zjechać to bym Cię zablokował.


@r5678: w pakiecie zaburzeń psychicznych masz także syndrom Szeryfa Drogowego? XD
Wzywał bym policję, a jak nie chciałbyś zjechać to bym Cię zablokował. Sorry ale na pewne rzeczy nie można przymknąć oka.


@r5678: wtf przecież jadący za kimś musi zachować bezpieczną odległość i powinien zdążyć zahamować zawsze, gdy ten przed nim hamuje nagle. Co jak komuś zesztywnieje noga albo dostanie zawału czy czegoś? Policja by Cię wyśmiała, bo niby za co miałby dostać mandat? Za hamowanie? Prędzej jadący za nim dostanie mandat