Wpis z mikrobloga

@MaxoFuroPax: niestety szkoda że nic tam nie zrobili zamiast tesco, no ale obok auchan w wola parku a fort wola naprawiają i ma być kaufland a i tak niedaleko drugi kaufland
  • Odpowiedz
@MaxoFuroPax: Netto wykupiło dość dużo starych tesco w tym jedno na kleszczowej obok chaty moich rodziców ale już tyle czasu minęło i nic sie nawet nie dzieje że troche w to wątpię ale dobrze by było co prawda powierzchnia jest tak wielka tego tesco ze by tam sie 2 netto zmieściły xd
  • Odpowiedz
@jmuhha serio chodziliście w środku nocy do Tesco po najtańszą colę za 86gr?

W sumie nie dziwię się, że nikt nie chciał tego utrzymywać xD
  • Odpowiedz
@jmuhha: Najlepsze były te promocje które wchodziły o północy i człowiek chodził z taką kamerką czy inną pierdołą przez dwie godziny żeby mu nikt sprzed nosa nie zabrał i szedł do kasy równo o północy :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: taa w spokoju. Każda przestrzeń między regałami #!$%@? wózkami z towarem. Na ziemi pracownicy wykładający go. Trzeba było nieźle się nalawirowac.
  • Odpowiedz
@losewos: w Tesco ochrona zawsze zachowywała się jak jakieś gestapo... widać taki mieli przykaz. Łażą i sprawdzają jakby ktoś chciał ukraść bułkę xD
  • Odpowiedz
@fizzly: nie ma się czym chwalić ale za gówniarza jak do tesco chodziłem często mi się zdarzało jakaś bułke zjeść na sklepie czy batonik ukraść i nigdy mnie nie złapali czy cos ale no nie ma się czym chwalić a wręcz przeciwnie
  • Odpowiedz